Skocz do zawartości
Nerwica.com

Który lek wywołał u was (hipo)manię?


Gość adamo_

Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie najdziwniejsze, że podczas odstawiania leku czasami sie człowiek lepiej czuje niz podczas jego brania... U mnie też żaden jak do tej pory nie wywolał hipomanii (jedynie escitalopram 10mg+ piwo).

jestem strasznie zamnkniety w sobie, wiec taka hipomania by się przydała gdyby wzrosła po niej gadatliwość. Nie rozmawiam praktycznie z nikim, i jak tu przetrwać zwłaszcza w pracy kiedy człowiek nie ma najmniejszej ochoty do kontaktu z drugim człowiekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze zeby dostac manii lub chocby hipo trzeba miec zaburzenia afektywne. Jak ktos ma normalna depresje to skad ma sie wziac u niego stan maniakalny?

Ja miałem euforię przez pierwsze 2 dni leczenia. Po citalopramie. A nie mam CHAD.

Więc na pewno jest jakiś sposób na osiągnięcie tego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam depresji ani nerwicy wiec nie wiem. Biore neuroleptyki od wielu lat. Najpierw na schizofrenie prosta, potem zmienili mi diagnoze na zespol pozapiramidowy, w koncu zrobili badania genetyczne i stwierdzili chorobe Hallervordena Spatza. U nas w rodzinie wszyscy chorzy niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzekła mnie wasza historia, ale czekam na opinie innych.

 

Jaki lek wywołał u was bardzo podwyższone samopoczucie, wręcz hipo?

 

 

Stilnox (Zolpidem) juz od dawki 10 mg powoduje u mnie i u wielu innych osob wyraznie podwyzszone samopoczucie, silne dzialanie przeciwlękowe, gadatliwosc, chęć dzialania, chęć podrywania kobiet, nawiazywania kontaktow z innymi itp itd.

 

Takie dzialanie utrzymuje sie przez 2-5 godzin. Lepiej nie brac tego za czesto, bo dzialanie moze oslabnac. Mozna tam raz za czas sie dobrze wyluzowac po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz mam obtarte dłonie.. w dodatku mogę oślepnąć, a już na pewno urosną mi włosy na dłoniach! :mrgreen:

 

Ale z drugiej strony skończyła mi się hipopotamania i teraz mam doła.. gdzie ja taką pannę znajdę.. :why::why::why:

 

PS Właśnie co odstawiłem neuroleptyk.. na życzenie lekarza..

 

-- 11 wrz 2011, 23:40 --

 

No dobra, jest gorzej.. gdzie ja w ogóle znajdę jakąkolwiek dziewczyne :(:why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×