Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak wyglada wizyta u psychologa, psychiatry, psychoterapeuty


Gość kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Aniu :)

U mnie to wyglądało tak

Poszłam do rejonowego lekarza, który oczywiście dał mi kartę i kazał isć piętro wyżej do psychiatry. Poszłam, ale jak zobaczyłam tyle ludzi do tego p.Grzegorzaka to zwątpiłam , i zrezygnowałam. Potem siostra, która wiedziała, że mam problemy z moim partnerem, który pił, kazała mi iść do AA i zapisac sie do współuzależnionych. Potem okazało się, że musze tam być zarejestrowana, jakby cos mi się stało podczas terapii. NIe miałam nic przeciwko temu. Potem się dowiedziiałam, że poradnię odwiedzają psychiatrzy i psychologowie oraz terapeuci i że mamy do nich darmowy dostęp kiedy chcemy. Tak więc wykorzystuję to namiętnie i chodzę sobie pogadac , o problemach ze szwagrem i moich problemach przy wychowywaniu 15 letniej córki itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Bibi:-)

 

Wiesz, ze zarejestrowalas sie na Forum w dniu moich urodzin :-)

 

Co, do Zlotoryi-nie jedz poki nie czujesz, ze naprawde musisz.

Mi Lekarze odradzali Szpital twierdzac, ze to mnie bardziej zdoluje.

 

Usciski dla Wszystkich!!!

 

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam spoko psychiatre z warszafki...jest nim Dr Burna z Medicenter na al.Niepodległości 120,to jest prywatna przychodnia ale ta lekarka ma kontrakt z NFZ(więc nie zapłacisz grosza)Czeka się do niej około 3 tygodni...ale mozesz pójść jakoś na koniec dyżuru i napewno cię przyjmie...spoko jest to że sama ci mówi żebyś przyjść za tydzień...(nie zapisując się przy tym) Bardzo rozważna co do leków(bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad).Oprócz tego leczy również na sobieskiego...Pisuje wiele artykułów o antydepresantach,więc się na tym zna...Psychologa tam ci NAPEWNO nie polecam,choć gusta są rózne...(burna da ci kilka dobrych namiarów)

link do tej przychodni to: http://medicenter.cm.webpark.pl/

A tu masz dokładnie kiedy przyjmuje ten lekarz i jest jej nawet fotka gratis... http://medicenter.cm.webpark.pl/burna.html

P.S jakbyś miała jakieś pytanka to daj znać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marlow,

Ogromnie dziekuje Ci za wyczerpujace info i chec pomocy. Bardzo dziekuje! Bede probowala skorzystac z tego kontaktu, z tym ze obecnie nie mieszkam w Warszawie, a wiem, ze jest mi potrzebna dlugoterminowa pomoc, wiec bedzie mi ciezko tam jezdzic, zwlaszcza, ze mam male Dziecko.

w moim miejscu zamieszkania Psychiatrow jak na lekarstwo;-)

Nawet Neurologow nie ma, poza jedna idiotka, brak mi slow. Moge wciagnac ją na BLACK LIST ;-)

 

Pozdro,

 

a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bójcie się psychologa!

Rozmowa nie boli.Dla mnie jest ważne,że ktoś może spojrzeć na moje problemy"z boku" i racjonalnie je zwryfikować.Psycholog oczywiście nie ma gotowej recepty,ale pomaga spojrzeć na siebie bez zbędnych emocji.Psycholog to tez nie przyjaciel,to fachowiec,który ma nas poprowadzić do źródla naszych problemów.Życze wam spotkań z samymi fachowcami;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziecie chcieli coś jeszcze wiedzieć...to walcie do mnie jak w ogień :)
Oooooooooo to super, widzisz mam takie zadanko:

Rozważyć cząstkę zlokalizowaną w obszarze o średnicy jądra atomowego d=10^-15m. Korzystając z zasady nieoznaczoności obliczyć jej energię kinetyczną i porównać z energią wiązania nukleonu w jądrze (Ew=20MeV). Obliczenia wykonać dla elektronu i protonu.

 

 

Wiem, że łatwe, ale coś mi nie wychodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yołłł wszystkim!

 

Jakie macie wrazenia w tym temacie?? Z kim Wam sie lepiej "współpracuje" w walce z nerwica? Panem czy Pania...a moze to nie ma zadnego zwiazku....

Ja mam pana;P...ale jest mi samej ciezko odp na to pytanie, bo nie mam jeszcze doswiadczenia w terapii z Pania psycholog....

 

He??

Buziaczki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam umówioną wizytę u psychologa. A ja się cały czas zastanawiam czy muszę tam iść?! Może to wszystko samo minie?! A może sobie tylko coś wymyśliłam?! Co mam mu powiedzieć?! Że boję się odbierać tel, otwierać drzwi i takie tam?! No bez sensu! Może to tylko moja chora wyobraznia?! Co mam powiedzieć?! Że boję się iśc do pracy?! A może jestem tlko leniwa?! Mam tak wiele wątpliwości!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kate80,

powiesz jak to z toba jest, a psycholog ci podpowie nastepny krok ;) inaczej nie da sie ruszyc do przodu z tym przeklenstwem :?

 

pamietaj, ze masz jakby co dobre plecy, czyli nas ;););)

 

powodzenia jutro na spotkaniu ;) i napisz koniecznie, jak bylo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam umówioną wizytę u psychologa. A ja się cały czas zastanawiam czy muszę tam iść?! Może to wszystko samo minie?! A może sobie tylko coś wymyśliłam?! Co mam mu powiedzieć?! Że boję się odbierać tel, otwierać drzwi i takie tam?! No bez sensu! Może to tylko moja chora wyobraznia?! Co mam powiedzieć?! Że boję się iśc do pracy?! A może jestem tlko leniwa?! Mam tak wiele wątpliwości!!!!!!

Kate, musisz iść!!!! Masz powiedziec mu to wszystko co nam mowisz:) Jak myslisz sobie ze jestes jakims "przypadkiem" to sie mylisz. Te problemy o ktorych piszesz psycholog słyszy na codzien.......... Zanim zaczniesz zdanie on juz bedzie wiedział co powiesz dalej:) Dla psychologa to bedzie tak jasne jak dla pediatry grypka........

Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to wszystko samo minie?!

Wszystko się kiedyś skońćzy, ale nerwica sama z siebie nie pójdzie się ***ć.

 

Co mam mu powiedzieć?! Że boję się odbierać tel, otwierać drzwi i takie tam?!

Tak

 

Że boję się iśc do pracy?! A może jestem tlko leniwa?! Mam tak wiele wątpliwości!!!!!!

I to też.

 

Może to tylko moja chora wyobraznia?!

 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×