Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jest jeszcze sens pisać na forach?


Vian

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, to było uproszczenie, bo najbardziej liczy się klimat na forum i ludzie jacy się na nim udzielają, a "dzieci neo" znajda się wszędzie, tego się nie da powstrzymać (i nie mówię tylko o forach, ale też o innych miejscach do komunikacji jak chociażby IRC), można jedynie je ignorować, to się znudzą, a kiedyś i tak wyrosną z tego i się nauczą jak dyskutować "na poziomie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisać, czytać - tak

ale wciągać się bez końca we wszystko - nie

to działa niezdrowo, dochodzi do momentu kiedy nie możemy nie odpalić forum w ciągu dnia, posprawdzać wszystkich odpowiedzi, ogarnąć i odpowiedzieć...

przyznam że był okres w moim życiu kiedy miałam nadmiar wolnego czasu, siedziałam na forum praktycznie non stop, 0 dystansu, pogrążanie się tylko we wszystkim.... tragedia, nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisać, czytać - tak

ale wciągać się bez końca we wszystko - nie

to działa niezdrowo, dochodzi do momentu kiedy nie możemy nie odpalić forum w ciągu dnia, posprawdzać wszystkich odpowiedzi, ogarnąć i odpowiedzieć...

przyznam że był okres w moim życiu kiedy miałam nadmiar wolnego czasu, siedziałam na forum praktycznie non stop, 0 dystansu, pogrążanie się tylko we wszystkim.... tragedia, nie polecam

 

u mnie dokładnie to samo Basiu... tak to opisałaś, że czuję się jakbym czytała o sobie. :roll::pirate::P na szczęście złapałam już dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisać, czytać - tak

ale wciągać się bez końca we wszystko - nie

to działa niezdrowo, dochodzi do momentu kiedy nie możemy nie odpalić forum w ciągu dnia, posprawdzać wszystkich odpowiedzi, ogarnąć i odpowiedzieć...

przyznam że był okres w moim życiu kiedy miałam nadmiar wolnego czasu, siedziałam na forum praktycznie non stop, 0 dystansu, pogrążanie się tylko we wszystkim.... tragedia, nie polecam

 

Podpiuję się wszystkimi kończynami pod tym postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, tylko ten tekst jest o różnicach w treści merytorycznej forów od czasu łatwego i taniego dostępu do internetu przez co fora zostały najpierw masowo zalane przez smarkaterię, która de facto nie ma nic do powiedzenia, a do tego powszechność dynamicznych ip utrudnia walkę ze wszelkiej maści spamerami i trollami. W efekcie ludzie, którzy na forach tematycznych siedzieli, bo chcieli rozmawiać o swoich pasjach, zainteresowaniach, dzielić się wiedzą, dyskutować, zaczęli odchodzić, bo w zalewie tego wszystkiego zwyczajnie ginęli. Koniec końców większość for zaczęła obumierać, począwszy od tych największych, ogólnych, a powoli zaczęło docierać to i do mniejszych, tematycznych.

 

Ja jestem teoretycznie na kilkunastu forach, praktycznie na dwóch. No - dwóch i pół, na tym na pół gwizdka. Resztę sobie podarowałam, bo zwyczajnie straciły dla mnie klimat albo zmarły śmiercią naturalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×