Skocz do zawartości
Nerwica.com

pigułka gwałtu..


a1122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

postanowiłam napisać na tym forum, ponieważ nie radzę sobie z moim problemem :(

nie umiem z nikim o tym rozmawiać :( jedynie z moją przyjaciółką która mnie bardzo wspiera chociaż nie umie mi pomuc, doradzić :( wiem, że napewno jakaś kobieta na tym forum była na pewno niestety w podobnej sytuacji co ja i może tutaj ktoś bedzie umiał mi pomuc, doradzić ..nie raz ponoć najlepszym doradzcą jest ktoś kogo się wogólę nie zna .. zostałam wykorzystana sexualnie :( "zgwałcona" :(

Mam 21 lat..byłam tylko w jednym związku w życiu, trwał on 4 lata...nie wyszło nam..ciężko mi z tym było.. po roku poznałam jego faceta który zniszczył mi życie :( zawsze byłam ostrożna, nie ufałam nikomu w 100 % szczególnie facetą , szanowałam siebie i swoje ciało zawsze !!

 

Pewnego dnia mój bardzo dobry kolega, zapoznał mnie ze swoim bardzo dobrym kolegą z klubu gdzie grają..gdy go zobaczyłam pomyślałam " yyyyy.....pusty przystojny laluś".. chociaż nie lubie oceniać innych z góry..zaczął do mnie pisać..dzwonić, stwierdziłam skoro są dobrymi kumplami to może nie jest taki zły..i tak było..rozumieliśmy się bez słów, poprostu poczułam że ma " to coś"..często rozmawialiśmy, pisaliśmy i się widywaliśmy ..zakochałam się .. on nie wiedział o tym.. po czasie mnie olał na 2 tyg byłam załamana ale nie pokazywałam tego.. odezwał się tłumacząc ciągle treningi, wyjazdy.. i zaproponował żebym poszła z nim do jego kolegi bo był już dawno z nim umówiony..ale chciałby mnie zobaczyć, porozmawiać, wypić jakiegoś drinka, zgodziłam się i w ten wieczór to się stało..a ja mu niestety ufałam :(.

Wypiłam max 2 drinki i zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego,wiem ilę potrafię wypić nigdy po takiej ilości nie byłam pijana ! i się tak nie zachowywałam..czułam sie jakaś zamroczona że niby momentami wiedziałam co sie dzieje ,ale mimo wszystko nie wiedziałam !! nie umiem tego opisać :( nie pamiętam co mówiłam, co sie działo tylko urywki ( dopiero po 2-3 dniach zaczeło mi się trochę przypominać wtedy do mnie dotarło że musiałam mieć coś dosypane ) robiłam wszystko co mi mówił że mam to robić ; ( czyli zachowywałam się jak jakaś dziwka :( nigdy tak sie nie zachowywałam ; ( nigdy!! wylądowałam z nim w sypialni ; (to sie stało tydzień temu z niedzieli na poniedziałek..

przyniosłam tylko wstyd , czuję się nic nie warta ..po prostu jak jakaś dziwka ;(

nie mogę jeść, spać... gdy zasnę na chwilę budzi mnie ten koszmar, nie umiem z tym żyć ..3dni temu chciałam zakończyć moje życie:( 2 dni temu mojej mamie o wszystkim powiedziałam , stwierdziła że nie mozemy tego tak zostawić i znajdzie jakiegoś dobrego adwokata żeby sie dowiedzieć co zrobić:(

nie zgłosiłam tego na policję byłam w takim szoku..w sumie ten szok mi dopiero teraz po takim czasie przeszedł..

nie wiem czy po takim czasie to ma sens zgłaszać ? jak ja to udowodnię za mało mam dowodów ; ( przecież tak jak by niby mnie nie zgwałcił sama sie dałam nie świadomie nie wiedząc co robię ; ( nie wiem czy to zniosę, będą go bronić ; (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja to udowodnię za mało mam dowodów

Tego mówiąc szczerze nie jestem pewna, ale skonsultuj się z kimś, kto się na tym dobrze zna, choćby z policji; niektóre środki można wykryć w organizmie nawet długo po podaniu.

 

przecież tak jak by niby mnie nie zgwałcił sama sie dałam nie świadomie nie wiedząc co robię

A tu jesteś w błędzie.

Zgwałcił Cię.

Gwałt nie jest tylko wtedy, kiedy jest siła fizyczna i przemoc, gwałt to zmuszenie do stosunku kogoś, kto tego nie chce, wszystko jedno czy przy pomocy siły, czy gróźb albo szantażu, czy przy pomocy chemii.

 

Koniecznie poszukaj fachowej pomocy psychologicznej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na wygranej pozycji a1122,chodzi tylko o to żeby szybko działać,i jeśli stać Cię na dobrego adwokata cała sprawa jest jeszcze lepiej ustawiona.Jak znam życie to tego śmiecia nie pierwszy wybryk tego typu. A każda ze skrzywdzonych kobiet obawiając się trudności i powtórnej umysłowej drogi przez mękę, odpuszcza jebanemu gwałcicielowi.I na tym ta parcha przebrzydła jedzie bezkarnie do przodu nadal krzywdząc niewinne i naiwne dziewczyny.I tak cierpią niewinne kobiety ,zostawiając sprawę samopas,a on zapewne śmieje się i odurza ze szczęścia swoimi "zdobyczami".Ot pierdolona nędza pfhuuu!!!,ale i na niego przyjdzie czas kary.Nieodpuszczaj a1122 temu wstrętnemu gwałcicielowi ,niech znajdzie swoje właściwe miejsce to jest za kratkami.Pozdrawiam i zapewniam Cię (bez względu czy jesteś wierząca ,czy nie)o o swojej modlitwie za Ciebie ,a na gnoja parszywego niech przyjdzie Boża pomsta i sprawiedliwość.POZDRAWIAM CIĘ. A im szybciej zgłosisz sprawę na Policję tym szybciej wezmą się za gnoja parszywego. Na koniec bardzo przepraszam za b. brzydkie słowa i ostrość wypowiedzi ,ale po przeczytaniu Twej osobistej krzywdy i traumy ,nie mogłem i nie umiałem zareagować bardziej łagodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a1122, zgłoś to na policję i mam nadzięję, że on oberwie za to surowy wyrok, a w kryminale trafi na kogoś kto tego typu osoby gnębi.

Wszystkiego dobrego Ci życzę.

Nie mogę się powstrzymać od napisania tego co myślę: chętnie bym mu przestrzelił kolana.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, jak mogłeś napisać,że "ma co chciała"?

To była Ironia....

 

A zresztą; przecież się z nim spotykała? Ba i z jego kumplem, BA i NAWET piła :P

Zresztą dla mnie wszyscy piłkarze to idioci i kretyni nie potrafiący się wysłowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, sorry, ale błysnąłeś teraz jak woda w klozecie.

 

Co za "ma co chciała"? Bo się z facetem spotkała? Bo wypiła 2 drinki? Bo jak się z kolesiem dziewczyna umówi pogadać, to go zaprasza do rżnięcia? A może tylko wtedy, kiedy jest sportowcem?

 

Co to za ironia niby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się spinacie :P

Po prostu zaznaczyłem, poza tym nie spotkała się z nim raz czy dwa... nawet sie zakochała

Zresztą mi się to wydaje śmieszne bo moje koleżanki za cholerę by się nie woziły z takimi typami, przez co podchodzę do tego inaczej niżwy.

 

-- 07 wrz 2011, 22:52 --

 

Nortt, czy Ty w ogóle wiesz co mówisz?!Powstrzymaj swoje komentarze w takim temacie!Ja zostałam zgwałcona kilka razy!Mnie też powiesz "masz co chciałaś"?!I to ma być wedlug Ciebie ta Twoja "wrażliwość"?To już tępy topór jest bardziej wrażliwy!!!/cenzura/

 

Nie chodziło mi tu o sam akt, zajście, tylko ogólny fakt że Futboliści to frajerzy i cioty bez honoru, co sprzedają się w telewizji... jak można takim ludziom ufać? Poza tym cała sprawa mi śmierdzi.

 

 

A koleżanka winna to natychmiast zgłosić na policje, natychmiast po szoku rzecz jasna. Takie ścierwa nie powinny kroczyć po ziemi, powinno sie je kastrować i trzymać w klatkach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" yyyyy.....pusty przystojny laluś". - potem sie zakochała... hmmm ciekawe czemu ?

 

-- 07 wrz 2011, 23:08 --

 

Nortt, /cenzura/ żarty sobie stroisz?! Ty nie wiesz co to znaczy przejść przez coś takiego!!!Mnie to życie zniszczyło!!!Żadna kobieta na to nie zasłużyła!!!Co Ty masz zamiast mózgu?!Głowa Ci się zamieniła miejscami z tym, co masz między nogami?!

Nie rozmawiamy teraz o tobie. Wiem że to ciężkie ale nie zawsze jest się w centrum uwagi Samaro.

 

-- 07 wrz 2011, 23:09 --

 

Nortt, ja się nie spinam, napisałam co myślę o Twoim podejściu.

Osobiście na dzień dzisiejszy wolałabym się spotykać z piłkarzami niż z Tobą, bo błysnąłeś czystej wody bucostwem.

A ja buców jakoś nigdy nie lubiłam...

Oj nie... bo tematy o gwałtach robią się już nudne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam jedna taka sprawę i niestety, ale dla tej dziewczyny nie skończyła się ona pozytywnie, policja ruszyła do współpracy szkołę oraz jej znajomych, dziewczyna nabawiła się sporo nieprzyjemnych sytuacji.. aczykolwiek różnica polegała na tym, że jej się to przytrafiło po wyjściu z imprezy, ona nie pamiętała i nie potrafiła wskazać sprawcy.. oczywiście jak to nasza policja oni tez nic się ciekawego nie dowiedzieli.. za to wszyscy dookoła plotkowali ostro.. nie chce Cię straszyć, ale zastanów się na ile masz siły w sobie by to ruszać i przygotuj się na to, że on będzie próbował w tej sprawie zrobić z Ciebie ladacznice..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam jedna taka sprawę i niestety, ale dla tej dziewczyny nie skończyła się ona pozytywnie, policja ruszyła do współpracy szkołę oraz jej znajomych, dziewczyna nabawiła się sporo nieprzyjemnych sytuacji.. aczykolwiek różnica polegała na tym, że jej się to przytrafiło po wyjściu z imprezy, ona nie pamiętała i nie potrafiła wskazać sprawcy.. oczywiście jak to nasza policja oni tez nic się ciekawego nie dowiedzieli.. za to wszyscy dookoła plotkowali ostro.. nie chce Cię straszyć, ale zastanów się na ile masz siły w sobie by to ruszać i przygotuj się na to, że on będzie próbował w tej sprawie zrobić z Ciebie ladacznice..

Ona zna sprawcę.

Grzej na policje i daruj sobie tego posta u góry nie masz się czego bać, będziesz walczyć o swój honor. A to co lduzie mówią? Kogo to ku rwa obchodzi, ludzie to bydło.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh nie napisałam tego żeby ktoś mnie dobijał tylko doradził... tak wydawał się zanim go poznałam na pustego przystojnego tępaka , ale nie każdy jest taki na jakiego wygląda..nie byłam zakochana dlatego że nie wiadomo kim jest..miałam tooo gdzieś kim jest!!!! tylko jaki był !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, a to ma znaczenie ponieważ..?

Kiedy ze zgwałconej dziewczyny można kpić, Nortt?

Kiedy nie ma odpowiedniego Twoim zdaniem gustu w kwestii mężczyzn? Poniżej jakiegoś tam ilorazu IQ? Kiedy się za szybko zakochuje?

 

Wiem że to ciężkie ale nie zawsze jest się w centrum uwagi

Kiedy się nie jest zawsze sobie można zakpić ze zgwałconej dziewczyny i już się jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, a to ma znaczenie ponieważ..?

Kiedy ze zgwałconej dziewczyny można kpić, Nortt?

Kiedy nie ma odpowiedniego Twoim zdaniem gustu w kwestii mężczyzn? Poniżej jakiegoś tam ilorazu IQ? Kiedy się za szybko zakochuje?

 

Wiem że to ciężkie ale nie zawsze jest się w centrum uwagi

Kiedy się nie jest zawsze sobie można zakpić ze zgwałconej dziewczyny i już się jest.

 

Masz wyobraźnie.

Wskaż proszę zdanie gdzie z niej kpię ?

Po prostu nie plączę jak każdy, i to was gryzie.

Oż ja pierdole, dla was wszystko jest albo czarne albo białe. Dalsza Dysputa z wami mija się z celem, jesteście do mnie nastawieni wrogo, unosicie się wyobraźnią - Impas murowany. Nikogo nie miałem zamiaru obrazić

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o straszenie.. absolutnie nie, ale widziałam co przezywała później moja koleżanka i mówiła, ze gdyby wiedziała, ze to się tak dla niej skończy, ze ludzie będą z niej tak szydzić to nie przyznawała by się nikomu.. dlatego uważam, że każdy musi się w sobie zastanowić czy jest gotów zmagać się z takimi emocjami, a jeżeli tak, jeżeli masz tyle siły w sobie to jak najbardziej życzę Ci w powodzenia! a ludzie to bydło to fakt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Mam prośbę ,nie udzielaj się więcej w tym wątku. Temat jest trudny i osoby bezpośrednio nim zainteresowane mogą się poczuć dotknięte Twoimi uwagami. Nie widzę ,żebyś miał tu cokolwiek istotnego do powiedzenia, więc grzecznie proszę : odpuść sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Mam prośbę ,nie udzielaj się więcej w tym wątku. Temat jest trudny i osoby bezpośrednio nim zainteresowane mogą się poczuć dotknięte Twoimi uwagami. Nie widzę ,żebyś miał tu cokolwiek istotnego do powiedzenia, więc grzecznie proszę : odpuść sobie.

jawol pani kierownik. Już mykamy. Możecie sobie już płakać i iść dalej tym konduktem żałobnym... bo tylko do tego dojdziecie, jakoś wątpię czy nawet 40 stron tematu by tu znacząco pomogło.

 

Adie mośki, obiecuje że w tym temacie już się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ..macie rację..nie mogę tego tak zostawić, chociaż bardzo się boję :(

mam nadzieję, że będę miała tyle siły :(..ciężko będzie to udowodnić :( pamiętam, że jak udało mi się stamtąd wydostać bo nie chcieli mnie wypuscić i nie wiedziałam gdzie jestem spotkałam po drodze 2 dziewczyny (okazało się że oszukali mnie i byłam wogólę na innej dzielnicy) widziały w jakim jestem stanie, że nie wiem co sie ze mną dzieje ..pomogły mi bardzo :( zostawiły do siebie namiary po kilku dniach się odezwałam z podziękowaniem i powiedziały że nie ma za co i nie mogę tego tak zostawić i gdyby były pomocne ich zeznania to one się na to zgadzają ale nie wiem czy to coś pomoże:( mam nadzieję....nie mogę pozwolić żeby skrzywdził jeszcze kogoś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×