Skocz do zawartości
Nerwica.com

45 latek a 14 latka


matuzalem1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakochałem się w małoletniej córce mojej partnerki.

Nie wiem jak sobie z tym poradzić.

To trwa dopiero około miesiąca i cały czas mam nadzieję, że to przeminie, ale niestety chyba jest coraz gorzej.

Obawiam się rozpadu mojego związku, bo tracę zainteresowanie moją partnerką.

Może ktoś mi coś poradzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłoś się na leczenie, powiedz wprost że masz pedofilskie myśli.

Mam nadzieję, ze takie chamskie posty już się nie pojawią.

Oczekuję poważnych odpowiedzi.

 

-- 06 wrz 2011, 02:01 --

 

Dodam jeszcze aby naświetlić problem, że do tej pory miałem z moją podopieczną spore problemy wychowawcze i wręcz "ciosaliśmy kołki" aż wióry leciały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłoś się na leczenie, powiedz wprost że masz pedofilskie myśli.

Mam nadzieję, ze takie chamskie posty już się nie pojawią.

Oczekuję poważnych odpowiedzi.

 

-- 06 wrz 2011, 02:01 --

 

Dodam jeszcze aby naświetlić problem, że do tej pory miałem z moją podopieczną spore problemy wychowawcze i wręcz "ciosaliśmy kołki" aż wióry leciały

NIe wiem czy ktoś jeszcze będzie tak szczery, możesz próbować ; )

 

Serio, idź do specjalisty z tym, tutaj co najwyżej możesz zostać zjechany za pedoflię bądź pocieszony co nic Ci nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matuzalem1980, to nie był "chamski post" - zgodnie z prawem relacje z 14-latką to pedofilia, zgodnie z psycho i seksuologią zasadniczo też.

 

Zasadniczo, bo jeszcze nie spełniasz kryteriów diagnostycznych pedofila, niemniej dość ewidentnie masz do tego skłonności. To, że wcześniej nie interesowałeś się dziećmi (bo ona jest dzieckiem) o niczym nie świadczy, skłonności pedofilskie może obudzić wiele czynników, zarówno pojedynczo jak i w kombinacji.

 

Cokolwiek by ta 14-latka nie robiła i nie mówiła, nie jest gotowa na seks z dorosłym mężczyzną.

A co do zakochania - proszę Cię...

Powiedz mi, co 14-tka ma do zaoferowania mężczyźnie?

 

Zgłoś się do seksuologa.

Koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A GDZIE JA NAPISAŁEM O JAKICHKOLWIEK RELACJACH SEKSUALNYCH???

Napisałem, że się zakochałem, a dla mnie to znaczy przede wszystkim nie robić krzywdy.

Na marginesie, to w różnych krajach różnie wygląda kwestia tak zwanego wieku przyzwolenia

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiek_przyzwolenia

a co za tym idzie zapewne i granica pojęcia pedofilii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest pedofila. 14 lat to już fizycznie dojrzała kobieta, w wielu krajach a także u nas przed wielu laty w tym wieku a nawet młodszym wychodzono za mąż. Przez szkołę i wychowanie 14 latki traktuję się jako dzieci i takie one mają umysły choć z czysto biologicznego punktu widzenia zakochanie się w 14-to latce nie jest to żadnym zboczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w 14latce zakocha sie 15latek.....to ok

nawet sex między nimi mozna róznie nazwac ale nie zboczeniem...

ale jesli w 14latce zakocha sie 45 latek to.... sorry ale cos z nim jest nie tak.... :(

nawet jesli nie ma zadnych relacji seksualnych (na szczęście!)....to i tak jest to chore

i nie mow carlosbueno, ze jak 14latka jest dojrzała biologicznie to juz jest ok

to troche mało....ona jest dojrzała tylko dla NIEdojrzałych facetów...

 

matuzalem1980 Ona moze i jest Julią....ale ty jesteś troche za stary na Romea....nie sądzisz?

nawet jakby sie miało skończyc na romantycznej miłosci....to i tak idz do specjalisty bo to nie jest w porządku....

zwłaszcza ze to nie jest obca dziewczyna....ale dzieciak, którym sie masz opiekowac jako partner jej matki !

I powinienes miec do niej TYLKO ojcowskie uczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze w krajach afrykanskich 14-latka uznawana jest za "dorosla" kobiete, nie oznacza, ze uznawana jest za taka w krajach cywilizowanych. Wedlug polskiego prawa dozwolone jest uprawianie seksu z osoba, ktora ukonczyla 15 lat, natomiast tzw. granica umowna jest ukonczenie lat 16-tu. Nie no, ale wybaczcie, stosunek wiekowy 14-45? Nie ma to zadnej racji bytu, tym bardziej, ze matuzalem1980, nigdzie nie napisal, ze jest to milosc ODWZAJEMNIONA. I mysle, ze nie bedzie. Ten stan, jako, ze jest beznadziejny, zarowno prawnie jak i spolecznie, powinien wkrotce przeminac, tylko trzeba to sobie uswiadomic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc specyficzny przypadek

moze jest tak ze nasz kolega pomylil milosc rodzicielska z miloscia ktora darzy sie kobieta i mezczyzna.

moze kolega nie ma wlasnych dzieci i przelewa milosc ojcowska ktorej nigdy wczesniej nie poczul z racji nie posiadania corki na corke partnerki co wcale nie znaczy ze sie w niej zakochal !!!

no bo jak 45letni facet moze zakochac sie w 14letnim dziecku???

kolego czy mozesz bardziej sprecyzowac i nazwac to uczucie??? czy to nie czasem instynkt tacierzyński sie w tobie obudzil ( co prawda pozno ale niektorzy dopiero po 40tce dojerzewaja to bycia rodzicem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matuzalem1980 skoro jak sam napisałeś dla Ciebie zakochanie oznacza nierobienie krzywdy..to nie rób jej tej dziewczynce kobiecie o duszy dziecka.Zakochanie to chwila,która ją może drogo kosztować.Jesteś dorosły więc w pełni odpowiadasz za swoje czyny,daj dorosnąć spokojnie tej dziewczynie..zapomnij o niej..nie bądź egoistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest pedofila.

Przykro mi, pedofilia dotyczy dzieci i młodzieży we wczesnym okresie pokwitania. 14 lat to wczesny okres pokwitania.

I nie trzeba odbyć stosunku, żeby mieć skłonności pedofilskie, wystarczą np. fantazje.

 

Nie jestem od tego, żeby z Tobą dyskutować, matuzalem1980, napisałam co o tym myślę, co moim zdaniem powinieneś z tym fantem zrobić. Nie czekać, aż samo przejdzie, tylko zgłosić się do seksuologa. Dla seksuologa to żadne novum.

 

A Ty rób co chcesz.

 

Acha, wisi mi, jak to wyglądało w Polsce w średniowieczu, czy jak to wygląda w Afryce albo w Indiach. Tym bardziej, że takie różnice wieku były źle widziane nawet w średniowieczu, a w Afryce czy Indiach przynajmniej oficjalnie starają się z tym walczyć, chociaż tam dziewczęta na serio dojrzewają dużo wcześniej niż w Europie centralnej. Jesteśmy w XXI wieku w kulturze europejskiej. Finito.

Tu to pedofilia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłość dość łatwo zdusić, więc powinieneś to zrobić,

Jak?

a nie fantazjować na temat małoletnich.

Nie "fantazjuję", tylko sie zakochałem i to w jednej

carlosbueno, mówisz, że lubisz 14-sto latki?

Z jakiego powodu piszesz w liczbie mnogiej?

To, ze w krajach afrykanskich 14-latka uznawana jest za "dorosla" kobiete, nie oznacza, ze uznawana jest za taka w krajach cywilizowanych. Wedlug polskiego prawa dozwolone jest uprawianie seksu z osoba, ktora ukonczyla 15 lat, natomiast tzw. granica umowna jest ukonczenie lat 16-tu. Nie no, ale wybaczcie, stosunek wiekowy 14-45? Nie ma to zadnej racji bytu, tym bardziej, ze matuzalem1980, nigdzie nie napisal, ze jest to milosc ODWZAJEMNIONA. I mysle, ze nie bedzie. Ten stan, jako, ze jest beznadziejny, zarowno prawnie jak i spolecznie, powinien wkrotce przeminac, tylko trzeba to sobie uswiadomic.

Wszystko OK.

Rozumiem, że różnica wieku jest niekorzystna zarówno dla mnie jak i dla niej.

Rozumien, ale kocham.

Jeśli chodzi o kwestie prawne to ten stan jest "beznadziejny" tylko jeszcze rok.

Jeśli rozważamy kwestie społeczne, to formalnie rzecz biorąc stan ten jest beznadziejny jeszcze 4 lata od momentu możliwości podejmowania czynności prawnych czyli od momentu pełnoletności partnerki w takim związku.

Jeśli chodzi o kwestie stopnia ucywilizowania różnych krajów, to według Twoich kryteriów do niecywilizowanych należałoby zaliczyć takie kraje:

 

[kraj wiek przyzwolenia]

Argentyna 13

Hiszpania 13

Tajlandia 13

Brazylia 14

Japonia 13

Korea Południowa 13

Albania 14

Austria 14

Bośnia i Hercegowina 14

Bułgaria 14

Chile 14

Chiny 14

Chorwacja 14

Macedonia 14

Niemcy 14

Norwegia 14

Szwajcaria 14

Węgry 14

Watykan 13

 

dosc specyficzny przypadek

moze jest tak ze nasz kolega pomylil milosc rodzicielska z miloscia ktora darzy sie kobieta i mezczyzna.

Mam własne dzieci i potrafię rozróżnić te rodzaje miłości.

no bo jak 45letni facet moze zakochac sie w 14letnim dziecku???

Normalnie jak to zazwyczaj bywa - prawie z dnia na dzień.

 

coś się pomerdało podczas edycji postu, ale nie zmieniam bo jest czytelny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak, wizyta u psychologa wskazana. za tym może się kryć coś innego.

 

pisałeś, że to córka Twojej partnerki? to jest chyba w tym najgorsze........... i najbardziej pokręcone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest pedofila.

Przykro mi, pedofilia dotyczy dzieci i młodzieży we wczesnym okresie pokwitania. 14 lat to wczesny okres pokwitania.

I nie trzeba odbyć stosunku, żeby mieć skłonności pedofilskie, wystarczą np. fantazje.

 

Nie jestem od tego, żeby z Tobą dyskutować, matuzalem1980, napisałam co o tym myślę, co moim zdaniem powinieneś z tym fantem zrobić. Nie czekać, aż samo przejdzie, tylko zgłosić się do seksuologa. Dla seksuologa to żadne novum.

 

A Ty rób co chcesz.

 

Acha, wisi mi, jak to wyglądało w Polsce w średniowieczu, czy jak to wygląda w Afryce albo w Indiach. Tym bardziej, że takie różnice wieku były źle widziane nawet w średniowieczu, a w Afryce czy Indiach przynajmniej oficjalnie starają się z tym walczyć, chociaż tam dziewczęta na serio dojrzewają dużo wcześniej niż w Europie centralnej. Jesteśmy w XXI wieku w kulturze europejskiej. Finito.

Tu to pedofilia.

Poczytaj o wieku przyzwolenia do czynności seksualnych a potem pisz o Europie i kulturze.

Nie pisałem nic o seksie czy fantazja seksualnych - jeśli takie fantazje się momentami pojawiają , to jest to może 5% całości tego uczucia, więc nie jest to problem dania tabletki obniżającej popęd seksualny a o lekarstwie na miłość nie słyszałem, dlatego tu piszę i oczekuję sensownych odpowiedzi a nie połajanek opartych na domniemaniu pedofilii.

Uważam się za człowieka dojrzałego i cywilizowanego, nie gwałcę nastolatek, i między innymi dlatego tu napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy to jest normalne zakochiwać się 1)w córce partnerki?

2) w osobie młodszej o 30 lat?

3) właściwie to w dziecku?

 

co właściwie wg Ciebie znaczy "zakochać się"?

nogi Ci miękkną jak ją widzisz czy co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matuzalem,

starasz sie za wszelką cene udowodnic ( chyba nie tylko innym ale przede wszytskim sobie) ze twoj "stan" jest zupelnie normalny, podajesz dane w jakim kraju od ktorego roku zycia jest akceptowane uprawianie seksu itp itd. ALE DO CHOLERY NAPISALES O TYM W DZIALE ZABURZENIA WIEC CHYBA ZDAJESZ SOBIE SPRAWE ZE TO JEST ZABURZENIE I ZE NIE JEST TO NORMALNE???!!!

kogo ty chcesz przekonywac??? i do czego???

chlopie, przede wszytskim rozstan sie ze swoja partnerką bo ją oszukujesz i jesli kochasz jej corke to pewnie nie kochasz juz partnerki

tak racjonalnie wszytsko tlumaczysz a nadal tkwisz w tym zwiazku??

chyba ze nadal z nia jestes tylko po to zeby byc blisko swojej "ukochanej". ale to chore i doprowadzi do szybszej czy pozniejszej destrukcji

poza tym masz swoje dzieci wiec.... nie rozumiem. chcialbys zeby twoja 14letnia corka spotykala sie z 45latkiem???

inna rzecz nawet jak "poczekasz" 4 lata do jej pelnoletniosci to ty bedziesz mial 49 lat a ona bedzie sie wtedy umawiac z rownolatiem ( gora 30latkiem pewnie) a nie z prawie 50letnim siwiejącym chlopem. czy ty w ogole bierzesz pod uwage to ze ona wcale nie jest toba zainteresowana????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matuzalem1980, nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie - co do zaoferowania dorosłemu mężczyźnie poza młodziutkim ciałem ma 14latka.

 

Ze mną od czasu do czasu też jakaś nastolatka chce iść do łóżka. Nie jestem zainteresowana, zwyczajnie nie jestem. Taka nawet 16-tka nie jest i nie może być jeszcze sporo lat w żaden sposób równorzędną dla mnie partnerką. Wobec tego załóżmy że ten rok już minął, że minęły nawet 3 lata i niunia ma teraz 17 lat.

 

Jak 17-latka może być RÓWNORZĘDNĄ partnerką dla mężczyzny 48-letniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×