Skocz do zawartości
Nerwica.com

Człowiek nerwica przekroczył granice.


tapicer

Rekomendowane odpowiedzi

jestem-prawiczkiem-mam-40-lat-t30693.html

 

Byli użytkownicy nie mogą czuć się komfortowo w takiej sytuacji, Darku, Daruniu co Ty masz do mnie, a może za kogo Ty mnie uważasz, że pozawalasz sobie na tak wyrafinowany żarcik?! Chciałeś przez moją osobę dopiec noomisowi, nie mając żadnych dowodów i podstaw, że ten post jest jego autorstwa. Myślałam, że w stosunku do kobiet masz więcej szacunku. Proszę osoby "funkcyjne", które kiedyś tak łatwo pozbyły się mnie i noomisa z życia forum, by postawili człowieka nerwicę do pionu, a sam autor tej "wypociny" chyba wie co powinnien zrobić. Nie pozdrawiam dawna użytkowniczka, Mocca-Mo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zbędnych dyskusji, nie udzielam się i nie będą, napisałam ze względu na kiepski żart pod moją osobą, Korba, nic dziwnego w tym nie widzę, to nie uderzyło w Twoją godność tylko moją, mam nadzieję, że coś z tym "zrobicie". CN właśnie pokazałeś wysoką kulturę, bawcie się dalej czyimś kosztem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie jakiś wątek "jestem prawiczkiem" bo nie mam nic z tym wspolnego, Człowiek Nerwica ublizyl MO i to w podły sposob, kazdy inny uzytkownik dostal by za to ostrzezenie, on ma już jedno, wiec powinien mieć bana, za chamstwo, prostactwo i brak szacunku do kobiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×