Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sie dzieje ??? od czego to mam


Siana5502

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! od dawna mam problem ze swoja osoba. Jestem bardzo nerwowa a zarazem wrazliwa az za bardzo. Nie trzeba duzo aby mnie wyprowadzic z rownowagi,i wpadam w szal ;( Najgorse jest to ,ze tym krzywdze innych albo siebie. Nie umiem normalnie rozmawiac z mama gdyz mnie cos zdenerwuje krzycze do niej i wyzywam sie na czyms albo na sobie tne sie albo rozbijam cos w domu a nieraz nawet uderze kogos;(( za co pozniej bardz bardzo zaluje. Naprawde nie potrzeba nic wiekiego abym popadla w furie;(. Jestem tez osoba bardzo wrazliwa;( kiedy ktos powie cos zwroci mi uwage odrazu mi jest bardzo przykro oraz zaczynam plakac;( nieraz jest tak,ze wstydze sie samej sibie bo zachowuje sie jak jakis lalus. ;(. Np.kiedy mama mi zwroci uwage albo bd nazekac na mnie odrazu mi sie wlacza mysl ze ja jestem nie potrzebna zaczynam plakac i jestem rozbita a nieraz mam mysli samobojcze;(. Bardzo czesto zamykam sie w sobie nie chce z nikim rozmawiac,wychodzic z domu a na dodatek mam objawy nerwicy natrectw;(. Nerwy mam od dawna i wrazliwosc rowniez a te objawy zaczely sie niedawno ;(( Chce isc do psychiatry,lecz sie waham ale czuje ze ze mna jest cos nie tak. Jutro zaczyna sie szkola a ja nie chce isc do szkoly;(( boje sie ,ze jak mnie dopadna mysli jakis bd powtarzala czynnosc jak to robie w domu i zacznie jakas druga osoba do mnie przemawiac to zostana wysmiana ;(( chodze do 3gimnazjum i z jednej strony nie chce zmarnowac roku ostatniego lecz nie chce tez aby koledzy sie ze mnie wysmiewali;(zeby mnie wzieli za jakas wariatke ;( i boje sie ze w nerwach moge ich tez skrzywdzic ;( zastanawiam sie od czego mam naraz takie problemy z psychika;(( mialam trudne dziecinstwo ;(( i moze od tego ale nie jestem pewna ,prosze pomozcie jesli macie cos podobnego ;((bd.bardzo wdzieczna

 

 

 

P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że bardziej niż psychiatra, przydałby się Tobie psycholog/psychoterapeuta...wygląda to na jakieś zaburzenia osobowości, ale może to potwierdzić tylko specjalista...może to jakiś kryzys okresu dojrzewania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama się napędzasz takimi myślami.. dlaczego zaraz strach ze kogoś skrzywdzisz, może wręcz przeciwnie komuś swoim temperamentem pomożesz.. to jest trochę takie gdybanie, nie można o tym w takich kategoriach myśleć bo to wykańcza psyche, coraz to mroczniejsze scenariusze powstają.. co do kryzysu okresu dojrzewania to też gdybanie jak dla mnie.. ale zgadzam się z 'brak uczuć' przydałby ci się psycholog, któremu będziesz mogła się wygadać, może coś ci doradzi co zakończy twój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×