Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sztuczny uśmiech


wibek

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

 

Mimo ze z moja nerwica radze sobie całkiem niezle przeszkadza mi jedna rzecz. Mój uśmiech. Lubie sie posmiac, robie to czesto. Przeszkadza mi bardzo mimika mojej twarzy kiedy się śmieje. Mój usmiech nie wyglada na szczery. Wygląda jakby był wymuszony na siłe. troche to dziwne. Przeszkadza mi to poniewaz zauwazaja to inne osoby. Czasami probuja nasladowac moj głupi wyraz twarzy podczas usmiechu patrzac na mnie co nie da sie nie zauważyc.

 

Wiem ze to glupie ale tak naprawde to nie wiem co moge z tym problemem zrobic. Macie jakies pomysly? bede wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewny jestes ,ze to tylko o usmiech chodziło, moze chodziło o cąłą twoja osobe, o grę ciała , o gesty, o postawe sylwetki a usmiech to tylko czesc tego wszystkiego . Moze ktos powiedział ,ze jestes sztuczny , ale chodziło o ogól a nie tylko o usmiech, takie rzeczy sie wiąza często, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamo_, moze to i śmieszne ale świadomy jestem tego jak wygląda moj usmiech wiec daruj sobie suszenie zebow :) pozdrawiam

 

 

tahela, nikt mi nie powiedział, że jestem sztuczny. Jak najbardziej jestem sobą, nikogo nigdy nie udawalem, mam swoje zdanie. Od czasu kiedy nerwica pokazała swoje rogi wyraz mojej twarzy gdy sie usmiecham jest bardzo dziwny. Nie wyglada on na szczery. Wiem ze przez dlugi okres czasu gdy bylem w tlumie pojawialo sie odretwienie mojej twarzy, duze napiecie miesni. mysle ze nerwica ma jakis wplyw na nasze gesty jak i mimike twarzy.

 

Napisalem tu o tym z mysla ze ktos moze sie z czyms podobnym spotkal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nerwica ma jakis wplyw na nasze gesty jak i mimike twarzy.

 

Raczej ma wpływ na postrzeganie tego przez nas samych, tzn. wyolbrzymiasz po prostu problem, w tym sensie, że nie akceptujesz do końca siebie takim jakim jesteś.

Poćwicz może trochę przed lustrem, wielu osobom to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wibek ja też mam coś nie tak z mimiką twarzy i mam podobne wrażenia do twoich co do tego. Wcześniej brałam antydepresanty i benzodiazepiny, po nich nasiliły się problemy z mimiką, bo te leki działają na cały układ nerwowy i na pewno mogą go w jakiś sposób uszkadzać. Przecież to czysta chemia, choć jak ktoś dobrze trafi w lek może być nieraz zbawienna..ale ja do leków nie mam szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×