Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hejka :)


neurotykpl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

Długo walczyłem z moją depresją..ale udało się ją pokonać. Każdy kto przeszedł przez depresję wie co to za paskudztwo - chciałbym na tym forum podzielić się moimi doświadczeniami z wychodzenia z choroby.

 

pozdrawiam wszystkich - :D

 

Marek/ xxxx.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy to nie wróci, tego nie mogę być pewien..ale długo chorowałem i wiem, że teraz powrócił optymizm, chęć życia - i co najważniejsze - racjonalne osądzanie rzeczywistości. Byłem w dołku wiele razy, w takim stanie że nie byłem w stanie nic robić - jak warzywko. Ale dzięki pewnym osobom udało się wyjść z tego - a teraz studiuje co się da (książki, fora) na temat choroby - i to chyba działa najlepiej. Analizujesz chorobę pod każdym względem, wzrasta wtedy świadomość i jak zaczyna się coś dziać to pomaga w porę reagować.

 

Stworzyłem portal, na którym zamieszczam artykuły o tej chorobie - ale adresu strony nie mogę wpisywać na tym forum bo od razu moderator usuwa :( - że niby promuję konkurencyjne forum. pytanie do moderatora: jak usunę forum na mojej stronie to wtedy będę mógł zamieszczać adres portalu?

 

pozdrawiam

marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×