Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie moge patrzec na siebie!


Milicjant

Rekomendowane odpowiedzi

Od dluzszego czasu mam problem ze tak napisze "z ubraniami" ... ciagle wydaje mi sie ze fatalnie wygladam , na dodatek zle sie czuje w miejscach gdzie mam przezbywac z ludzmi a oni maja na mnie patrzec .

Jestem osoba nie smiala i skromna ( jak kolwiek to brzmi )... troche zamknieta w sobie .

 

Z powyzszych powodów mam powazne problemy nerwowe ( wizyty u lekarza niewiele mi daly ... chyba sam nie potrafilem dostosowac sie do jego zalecen ) , nie moge sie skupic na nuce ( jestem studentem elektroniki .. wiec mam troche tego ) , a na dodatek jestem czlowiekiem o niskim wzroscie . Choc brzmi to jak definicja kompleksow to chyba juz nimi nie sa od dawna . Z kazdym dniem jest coraz gorzej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dluzszego czasu mam problem ze tak napisze "z ubraniami" ... ciagle wydaje mi sie ze fatalnie wygladam , na dodatek zle sie czuje w miejscach gdzie mam przezbywac z ludzmi a oni maja na mnie patrzec

Pewnie Cię nie pocieszę, ale to dokładnie tak jak ja. i kompletnie nie wiem skąd to się bierze.

Witaj! Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milicjant witaj miło :P

Trudno pocieszyc,myślę że musisz zacząc spróbowac inaczej myślec o sobie.

Zaakceptowac siebie takim ,jakim jesteś,to trudne-ja wiem,ale do wykonania.

Poczytaj forum,wiele osób ma podobne problemy,myślę że to pomoże Ci spojrzec na siebie "inaczej"

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×