Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć.


Niezdara

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Ada i sama nie wiem co mi jest, ale na pewno nie jestem normalna. Nie wiem nawet po co to piszę, ale nie mogę się powstrzymać, wybaczcie.

Nie wiem nawet jak to nazwać, ale, żyję w innym świecie. Żyję snami, a raczej w snach i mogę śmiało powiedzieć, że to śniąc przeżyłam najpiękniejsze momenty swojego życia, takie, nazwijmy to, osobiste fanfiction. Chociaż jestem uczennicą i chodzę do szkoły, nie mam zbytniego kontaktu z rówieśnikami. Ale nie jestem wrogo nastawiona do klasy, czy odwrotnie, po prostu do siebie nie podchodzimy.

Nie wiem czy powinnam o tym pisać, nie chcę być bachorem, który zrzuca odpowiedzialność za swoje problemy na rodziców, ale to od sytuacji rodzinnej wszystko się zaczęło. Nie jestem w stanie tego opisać, bo prostu moja rodzina opiera się na kłamstwie i jedyną osobą, która wie o wszystkich "trupach z szafy" jestem właśnie ja, smutne, ale wychowałam się na nich.

Mam myśli samobójcze, towarzyszą mi od dzieciństwa, chyba po prostu nie radzę sobie z problemami tego świata.

Teraz jak patrzę, na to co napisałam, trochę mi wstyd, powinnam napisać coś w stylu "Cześć jestem Ada, lubię słuchać muzyki jeździć na rolkach, wita was serdecznie", ale co bym wtedy tu robiła?

Wybaczcie, nie zapoznałam się jeszcze z treścią forum, zaraz trochę poczytam, ale najpierw chciałam się przywitać, o ile można to nazwać powitaniem.

Miłej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×