Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam! prosilbym o pomoc


tabacos17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam taki problem.od jakis 3 msc czuje sie dziwnie.zczelo sie gdy obudzilem sie w nocy i mocno mi bilo serce.i widzialem taki rozmazany obraz.po tygodniu moja dziewczyna zaczela miec tak samo.mam uczucie jakbym byl w snie.problemy z koncentracja lęki,czasami widze jakby za mgla.czuje takei pustki w glowie czasami.czesto takze boli glowa w gornej czesci i przytkane uszy,a takze piski w uszach.czasem boje sie ze to schizofrenia czy cos psychika nie tak.dodam ze cagle jestem zemczony,nic sie nie chce,jakbym nie mial zadnych celow.dodam tez ze moja dziewczyna ma bardzo podobnie.czasami tysiac mysli w glowie. czasami jest to nie do zniesiena.pozdrawiam i prosze o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim to sie stalo bylem towarzyski.lubilem chodzic na imprezy.potem zaprzestalem kontaktow ze znajomymi,ciagle siedizelismy z dziewczyna w domu,ok 2 msc wychodzac w sumei tylko do sklepu.codziennie pilismy jakies piwo czy dwa.czasami troche wiecej ale tylko czasami.odkad zaczely sie problemy nie pije alkoholu.poszedlem do lekarza to powiedizal ze od pogody.minal tydzien i nie przechodzilo.poszedlem drugi raz stwierdzil ze mam za wysokei cisnienie.przepisal mi leki.ale po nich czulem sie jeszcze gorzej.odstwilem je a cisnienie mam dobre.dodam ze mialem duzo stresu w domu.codzienne klotnei z mama.zaczale, myslec o roznych chorobach co moze mi byc,czytajac na internecie objawy.dodam takze ze codznnie uprawiamy sex 2-3 razy dziennie.najgorsze jest to ze moja dziewczyna ma takie objawy.te objawy sa czasem silniejsze ze az nie mozna z domu sie ruszyc.czasami jest lepiej.mozna gdzies wyjsc ale obraz jest tki rozmazany jak w snie.i przytkane uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem u lekarza rodzinnego i przepisal mi bisopromerck i w razie wysokich skokow captopril.ale te leki byly zupelnie niepotrzebne.czulem sie fatalnie.ledwo weszlem powiedzialem jak sie czuje a on zaczal mi mierzyc cisnienie.i powiedzial ze za wysokie.chcialem jeszcze dodac ze drecza mnie mysli typu po co ja to zrobilem i zastanawiam sie niad tym.i rozmawiam duzo bardzo w myslach do siebie i mysle czy to jest normalne?? ale kazdy chyba gada do siebie.wiec o to jestm jzu spokojniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabacos17, jeśli Twój stan psychiczny budzi Twoje obawy to należałoby wybrać się do psychiatry. To żaden wstyd i nie boli. W Twoim wieku lekarz powinien szukać raczej innych rozwiązań niż szprycowanie Cię lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt, że ten problem dotyka zarówno Ciebie jak i Twojej dziewczyny w równym stopniu. Przyjmujecie jakieś środki psychoaktywne albo przyjmowaliście w przeszłości narkotyki? Mogliście mieć wspólnie kontakt z jakimiś patogenami środowiskowymi, tj. mam tutaj na myśli jakieś pasożyty, wirusy, zanieczyszczenia, toksyny etc. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zarzywalismy narkotykow.jedyne uzywki to alkohol i papierosy.w mieszkaniu jest wilgotno i zauwazalny grzyb.a czy od tego mozna nabawic sie takich objaw? teraz jestem a anglii i faktycznei odkad jestesmy tutaj czujemy sie jeszcze gorzej.wlasnie to mnie dziwi ze oby dwoje mamy te same problemy.z bakteriami bardzo mozliwe ze moglismy miec kontakt bo niewiadomo gdzie co czeka na nas:p. w poniedzialek wracam do polski wiec pojde do jakiegos normalnego lekarza prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabacos17, no pewnie. Grzyby wydzielają mykotoksyny, które mogą powodować szereg różnych objawów. Twoja dziewczyna wcześniej miała takie dolegliwości czy dopiero jak przyjechała do Ciebie? Kup spray na grzyba ściennego albo na pleśnie i spryskaj to obrzydlistwo. Tylko nie zeskrobuj go niczym, bo będzie się rozsiewał tj. rozpylał zarodniki. Jak kupisz ten preparat to postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miala wczesniej ale zdarzalo sie tylko pare razy.szybkie bicie serca i taki romazany obraz.a teraz jest codziennie.jutro jedziemy do polski wiec odrazu po pryjezdzie do lekarza.a w jaki sposob leczyc takie choroby??i cyz dlugo trwa leczenie

 

-- 21 sie 2011, 09:52 --

 

a czy przy grzybicy nei powinno byc zadnych obiad na skorze? zadnych zabarwien na skorze nei mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabacos ,jeśli to kandydoza leczenie jest długotrwałe i wielokierunkowe.Każdy z nas nosi w sobie te żyjątka i są one zupełnie nieszkodliwe ,dopóki się nie rozrosną do zbyt wielkich ilości.Kuracja polega na przyjmowaniu leków przeciwgrzybicznych(nystatyna),zmianie diety,odbudowie pożytecznej flory bakteryjnej i leczeniu alergii.Żadnych objawów na skórze po zakończeniu długotrwałego leczenia nie będziesz miał.I jeszcze jedno i ważne,na początku kuracji objawy się zaostrzają,głownie przez to ,że zabijane i umierające grzyby wydzielają bardzo silne toksyny,ale innej drogi do wyzdrowienia nie ma.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :smile: .Od 3 tygodni latam po lekarzach,mialem robione z dziewczyna badania i nic:( .To kieruja nas do okulisty,neurologa,laryngologa,krew mialem pobierana 3 razy.Wydaje mi sie ze to jednak ten grzyb,moglby ktos nam pomoc jak walczyc z tym cholerstwem?nie jestem w 100% pewny czy to jest to ale od czegos wkoncu trzeba zaczac.Dodam,ze odkad wrocilismy z anglii czuejmy sie troche lepiej.Czy to mozliwe przy grzybicy ze to klimat sprzyja drozdzycy?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×