Skocz do zawartości
Nerwica.com

Heja


karramba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 16 lat I nie mam pojecia po co tu zalozylem konto. Ostatnio nie jestem sobą , czuję pustkę, beznadzieję, czasem strach , nie wiem przed czym. Gdy mi źle czuję ciężar w klatce piersiowej. Zawsze byłem dosyc ponury I powazny, ale teraz jest mi gorzej niż zawsze , na szczęście nie cały dzień , głównie wieczorem. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jesteś dojrzalszy ponad swój wiek nie jest niczym nagannym czy nieprawidłowym, a wręcz przeciwnie. Jednakowoż możesz przez to mieć poczucie alienacji i odnosić wrażenie, że odstajesz od rówieśników.

 

Rozumiem, że Twoja matka jest nadopiekuńcza? A co z ojcem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś się zasadniczo skonsultować z psychologiem czy lekarzem, jeśli masz oczywiście takie życzenie i to Ci bardzo przeszkadza, ale jesteś niepełnoletni i sprawa utknie w martwym punkcie. Na takie spotkanie musisz się bowiem udać z prawnym opiekunem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest tak jak teraz , czuję coś czego nie potrafię nazwac , mówię ze to pustka ale to nie oddaje tego co czuję. No I ten ciężar w klatce piersiowej, rozdraznienie, chce mi się nawet płakać ale nie potrafię. I nie wiem skąd to się bierze , przecież wszystko było dzisiaj OK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×