Skocz do zawartości
Nerwica.com

A więc witam:)


momo2

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałam się tutaj chociaż aktualnie czuje się całkiem w porządku. chociaż boje się, że "zło" znowu nadjedzie... Ech jakby wam to wszystko ładnie "streścić"? Moje problemy z psychiką zaczęły się wcześnie..jak byłam w podstawówce przez prawie dwa lata symulowałam choroby, żeby tylko nie chodzić do szkoły w której czuła się okropnie. Raz nawet umyślnie wzięłam garść antybiotyku, który miał wywołać drgawki bo poczułam się zagrożona (rodzice chcieli mnie puścić do szkoły). Później wszystko było ok i wtedy umarł mój tata, najbliższa mi osoba. Wtedy przyjęłam taktykę "nic się nie stało", przylepiłam uśmiech do twarzy i stałam się "twarda" - do dzisiaj trudno mi płakać chociaż czasami czuję, że muszę, że jest mi to potrzebne. Czasami coś pękało i miałam myśli samobójcze, silne bóle brzucha non stop do tego dochodziła bezsenność. Zawsze jednak trwa to jakiś czas i sama próbuje się wygrzebać jakimiś planami, które dają mi chęć do życia. Niestety ostatnie pół roku to był koszmar - moja mama nie zaakceptowała jednej bardzo ważnej zmiany w moim życiu, z której nie jestem w stanie zrezygnować i jako, że sama ma problem ze sobą zaczęła mnie hmm "terroryzować" - ciągły krzyk, histeria, wygrażanie a ja wszystko chciałam znowu schować z tyłu głowy. Chudłam, choć się obrzezałam tak, że często w nocy było mi niedobrze na zmianę z "nerwowym" bólem brzucha i to poczucie braku wyjścia, głupie myśli... Chciałabym się zmienić bo czuję, że nie daje sobie rady z drugiej strony boje się iść do lekarza, czuje się za mało "skrzywiona":)) Ech w każdym razie, dziękuje, że jesteście - pierwszy raz mam "okazję" przedstawi siebie o tej ciemnej strony mocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×