Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzis sa moje urodziny, ktore obchodze bez rodziny


soniks

Rekomendowane odpowiedzi

wlaczylam muze na full, sobie

koncze 41 lat wiec moze i nie wypada, ale w sumie olac, zawsze bylam excentryczka

po prostu majac 19 lat jak sie cielam, nie wiedzialam ze chad, ze border, nie bylo jak sie dowiedziec

dzis wiem, ze nie jestem sama i takich jak ja wielu, ze nie ma sie czego wstydzic

choc nie mam rodzenstwa ani innych co mi zloza zyczenia nie jestem sama, bo jestescie WY

tacy moi bracia i siostry w niedoli

a zreszta, podsumowujac, tyle razy chcialam sie wtopic w tlo i znormalniec

teraz powiem jak wiele osob mowi, juz nie chce, serio juz nie chce, nauczylam sie z tym zyc i moze byc, zyje inaczej, gorzej? lepiej? ja wiem?

zyje moim zyciem, akceptuje to

a teraz prosze o zyczenia, bo w takim dniu glupio byc samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wiola173,

 

-- 15 sie 2011, 15:01 --

 

jestem zla, malo ze zla, jestem wsciekla

wzielam gruszke syna i wpier .. jej az mnie kostki zabolaly

jak zabolaly zalozylam rekawiczki

zapomnialam pozyczyc bokserskich od niego, wiec wzielam zwykle zimowe, welniane, malo, bolalo dalej, spilowalam paznokcie i zalozylam na welniane skorzane rekawiczki

i mam teraz brzydkie paznokcie ale zaczelam wreszcie plakac i poczulam te zlosc

 

-- 15 sie 2011, 15:03 --

 

w sumie innym juz mowic nie musze

nawet nie musi mi nikt odpisywac

mam chec kilku osobom tak wpierdo .. wlasnie tak, z calej sily az mi sie zrobi cieplo i sie zmecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego. Rozumiem Twoje uczucia, bo o moich imieninach, urodzinach nikt nie pamięta od lat. Samotnie spędzone święta BN i te światełka, które są wszędzie wokół zamiast rodzić w sercu radość przynoszą smutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margolka i sabaidee :*

 

-- 15 sie 2011, 16:58 --

 

pewnie nie bede w prawidlowym temacie ale z gory mowie, ze tez jestem przeciwna cierpirniu BN - bozo narodzenio-wigijnemu

wtedy jest naprawde smutno i samotnie, tak nas wyksztalcila ta kultura

w dzien swoich samotnych urodzin zapraszam WAS na swieta i choinke, no serio sama zrobie

te uszka i pierogi i drzewko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, nawet nie wiesz jak mi miło :smile:

soniks, Ja niby nie jestem samotna, bo mam dzieci i to trójkę, partnera niestety przez większą część czasu daleko, bo mieszka w innym mieście i pracuje w delegacjach. Ostatnio często zdarzają mi się święta kiedy idę tylko na wigilię albo śniadanie wielkanocne do rodziców a potem sama jak palec patrze na ściany. Dzieciaki zabiera ojciec na wieś do swojej rodziny a partner też ma swoje dorosłe już dzieci, staruszkę matkę i nie mogę wymagać by w każdy taki czas był ze mną. Ogólnie samotność mi nie przeszkadza ale... w takie dni każdy chciałby mieć przy sobie najbliższe osoby i nawet największy twardziel się złamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz Margolka, teoretycznie tez mi samotnosc nie przeszkadza, ale jednak w pewne dni, tez mam dzieci

moze za wiele powiedziane, mam jednego syna

 

-- 15 sie 2011, 18:48 --

 

serio mysle, ze dla osob co maja sie zle w dni te swiateczne mozna zorganizowac COS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×