Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem pewna,czy wybralam odpowiedni temat, po prostu nie umiem sobie sama poradzic z pewnym problemem. Mianowicie chodzi o starsza siostre mojego chlopaka(on i ja 19 lat,ona 24).

Ze swoim chlopakiem jestem ponad 2 lata,od pewnego czasu zauwazylam, jak wielki wplyw ma na niego jego starsza siostra. Pracowalam z nia okolo dwa miesiace, codziennie okazywala mi to, ze jestem niczym w porownaniu z nia. Moj chlopak mowi jej o kazdym naszym problemie, klotni, o seksie ze mna, doslownie kazdy nasz wspolny dzien nie jest dla niej tajemnica. Ona wielokrotnie przekonywala go do zostawienia mnie, co raz jej sie udalo, bardzo to przezylam. Widzi wiele przeciwskazan do naszych wspolnych planow,moj chlopak radzi sie jej w kazdej nawet najdrobniejszej sprawie. Oboje sa ze soba bardzo zzyci, mowia sobie o wszystkim, ale nie moge zaakceptowac tego, ze dzieli sie z nia nawet naszymi najwiekszymi sekreami. Kocham go, nie chce, sie poddawac. Boje sie o nas, bo wiem, ze wiekszosc slow, ktore on kieruje w moja strone, nie sa jego slowami,tylko wlasnie jego siostry. Wiem, ze ona mnie nie akceptuje. Nie naleze do najatrakcyjniejszych dziewczyn, najwyrazniej chcialaby aby ktos inny byl z jej bratem. Rozmawialam z nim o tym wielokrotnie. Nic to nie dalo, jesli ona nie akceptuje czegos w naszym zwiazku, to nie moze miec miejsca. Rozmawialam takze z nia. Wedlug niej moja postawa jest chora,bo to normalne ze zycie jej brata jest u niej na 1.miejscu.

 

Prosze o pomoc. naprawde nie wiem co robic.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaniepokojona2391,

no w sumie to dziwne . jak ci zalezy to mozesz próbowac to zakceptować chcoaz to trudne , porozmawiaj ,zeby chociaz tematy zwiazane z seksem zostawił dla sibbie i ciebie , to w koncu tylko wasza sprawa.z rodzenstwem seksu nie uprawia na inne tematy mozna przymknąc oko chociaz , rozmawiac nie zaszjodzi i prosic zeby troche zluzowął , bo związek z tboba to zwiazek z toba a nie z siostrą. Pozatym spróbuj sie z ta siostra dogadać jakoś nawet jak ma trudny charakter, przynajmniej zeby było poprawnie, bo jak chcesz zostac to ktos musi isc na ustepstwa bom inaczej zycie stanie sie niemozliwe.Moze z czasem się ułozy na pewne rzeczy potrzeba czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe to nie jest skoro tak kocha siostre niech z nią siedzi.Zżycie?on jest uzależniony emocjonalnie od niej.Ma problem powinien się zastanowić nad sobą dostrzega problem?jeśli nie to szkoda mi Ciebie bo to nie ma przyszłości

 

-- 14 sie 2011, 04:26 --

 

Twój chłopak i jego siostra mają problem ty jesteś ofiarą tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochasz go, okay- ale czy na tyle, by godzić się na taki "trójkąt"? odstaw emocje na bok i poważnie zastanów się, czy warto żyć z takim człowiekiem- z tego co piszesz raczej nie ma szansy na zmianę jego relacji z siostrą- oni już po prostu nie będą umieli inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jego rodzice...oboje maja innych ojcow i wychowywali sie tylko z matka.

Dalam mu do zrozumienia, zeby sam decydowal o swoim zyciu, nie wiem,czy bedzie potrafil, gdyz jest tak od niej zalezny, ze ona wybrala mu nawet szkole, zapisujac go bez pytania o jego opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×