Skocz do zawartości
Nerwica.com

czym jest zdrowie?


napoleon

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie każdy z nas chce być zdrowy ale czy wiemy czym jest zdrowie? Ja właśnie uświadomiłem sobie że cały czas analizuję swe zachowanie i rozmyślam na temat nerwicy. Przyzwyczaiłem się już do tego stopnia że przestałam sobie zdawać sprawę z tego że takie zachowanie nie jest zbyt normalne. Nerwica stała się dla mnie tematem numerem jeden i właściwie to już zapomniałem jak to jest żyć bez tego ciągłego napięcia i lęków. Może to śmieszne ale podpowiedzcie mi o czym myślą normalni ludzie? Co jest ważne żeby nie skupiać się tym na ciągłym rozmyślaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest normalny człowiek,ludzie?jakas defenicja :lol: każdy jest troche pokrzywiony psychicznie dlatego tak bardzo bym sie tym nie przejmował że nerwica..bo to tylko nerwica,a każdy ludzik jest troche pokręcony tylko większość nie zdaje sobie ztego sprawy :papa: Traktować siebie...i innych z szacunkiem na równi bez gorszych,lepszych wiem dobrze że każdy ma coś....a nerwica lub inna choroba może dopaść każdego człowieka..więc czym tu sie przejmować :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×