Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobri Den :-)


Loneliness

Rekomendowane odpowiedzi

Rafuss czy ty pracujesz na zlecenie psychologów bo prawie zawsze pisujesz to samo :D

Haha dobre ;) Oczywiście.. płaca mi od każdego pacjenta ;)

 

A poważniej, piszę to co uważam za słuszne i co wiem że się sprawdza..

 

-- 12 sie 2011, 16:07 --

 

Niestety nie. Chcialabym bardzo,tyle mysli,kompletny chaos w tej mojej glowie. Wygadac sie,zeby ktos wysluchal itp.ale nie mam tyle odwagi. Codziennie jest slynne "Jutro" i tak kolo sie zamyka :-(

Jest taka stara dobra prawda.. Nikomu poza Tobą samą nie będzie zależało na Twoim życiu. Dlatego dopóki będziesz sobie odkładać swoje życie na jutro, dopóty będziesz się czuła coraz gorzej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem mistrzem w odkładaniu wszystkiego na później w wieku 31 nie robiłem większości rzeczy które mają za sobą 18 latki. Nawet swoje samobójstwo odkładam już od 14 lat ale śmierci se już nie przełożę.

Skoro masz więc siłę na swoje samobóstwo, masz też i siłę na doprowadzenie życia do ładu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej że nie wiem jak siebie doprowadzić do ładu bo nigdy moje życie nie miało ładu a spojrzenie na świat mam od dzieciństwa zwichrowane. Jestem takim strasznym pesymistą i samo krytykiem że nie wierze że jakieś zmiany mi się udadzą i cokolwiek zmieni się w moim życiu. Tylko trwam i czekam aż coś samo się zmieni albo ktoś, coś mnie zabije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×