Skocz do zawartości
Nerwica.com

wyjazd motocyklem w Bieszczady i napiecie


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam jechać jutro w Bieszczady motocyklem i czuje mega napiecie. Jest tak za każdym razem przed wyjazdem na dłuższa trasę.

W momencie kiedy zapada decyzja czuje napiecie. Nie spie dobrze w nocy. Dzisiaj rano czuje mocne napięcie aż kreci mi sie w głowie. To wszytko zaniknie dopiero kiedy wsiądę na motocykl i zacznę jechać. Kiedy będę z 200 km do Wawy, napięcie znika. Zyje sie tym co jest na drodze. Najgorsze jest to ze trzeba sie dwa dni wcześniej męczyć myśląc o tym wyjeździe a nie da się nie myśleć.

 

Kurcze no skad sto sie bierze i jak sobie z tym radzic?

 

 

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam jechać jutro w Bieszczady motocyklem i czuje mega napiecie. Jest tak za każdym razem przed wyjazdem na dłuższa trasę.

W momencie kiedy zapada decyzja czuje napiecie. Nie spie dobrze w nocy. Dzisiaj rano czuje mocne napięcie aż kreci mi sie w głowie. To wszytko zaniknie dopiero kiedy wsiądę na motocykl i zacznę jechać. Kiedy będę z 200 km do Wawy, napięcie znika. Zyje sie tym co jest na drodze. Najgorsze jest to ze trzeba sie dwa dni wcześniej męczyć myśląc o tym wyjeździe a nie da się nie myśleć.

 

Kurcze no skad sto sie bierze i jak sobie z tym radzic?

 

 

Wieslaw

Niezapierdzielaj 200 na godzinę to i napięcia będzie brak. Gdzie jedziesz w te Bieszczady?

Czym jeżdzisz to może się kiedyś zgramy na wspólny wypad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade do Cisnej jutro, a jezdze cbr 1100 xx,

 

tutaj naprawde nie chodzi o predkosc to w ogle nie ma znaczenia. W sumie jak wolno to jeszcze gorzej.

optymalna dla mnie to 140-160.

 

Wieslaw

To może Cie dogonię na Hondzi deaville :D Moja przelotowa to 130. Jak bedziesz w Cisnej to polecam placki w Wetlinie i przelecieć się przez Ustrzyki do Soliny - fajne winkle :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ktorej konkretnie knajpce te placki? W sumie Bieszczady troche znam bo to juz ktorys z kolei moj wyjazd. Koledzy motocyklisci zaplanowali wyjazd - samochodami :)!

Jak wjeżdzasz do Wetliny od strony Cisnej to po lewej stronie , jest duży szyld "największe placki w Bieszczadach" , a w Cisnej proponuję zajrzeć do Siekierezady , tylko tam wieczorem i bez moto :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×