Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najskuteczniejszy lek na świecie


Aharata

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcecie lek, a raczej pewien specyfik dużo lepszy niż najdroższe leki, to zdecydowanie polecam WODĘ UTLENIONĄ (H2O2). Sam stosowałem i nadal stosuje, a efekty są piorunujące! Obecnie myje sobie nią zęby. Zawsze miałem problem z krwawieniem z dziąseł. Już nie mam. Zniknęło po tygodniu. Wcześniej piłem tą wodę i kąpałem się w niej i efekty też miałem extra!

Bardzo serdecznie polecam książkę: Iwan Nieumywakin - Woda utleniona na straży zdrowia.

Ludzie doznają niesamowitych powrotów do zdrowia.

Można ją kupić albo ściągnąć z chomika: http://xxxxxxx

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda utleniona dobra jest do płukania gardła, gdy jeszcze nie ma anginy. Kilka łyżek stołowych rozpuścić w pół szklanki wody i jechane. Można to robić na przemian z rozcieńczoną jodyną (kilka małych łyżeczek). Co godzine płukanie raz tym, raz tym. Mnie uratowało przed nie jedną anginą i antybiotykami. Tyle wiem o przydatności wody utlenionej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aharata,

 

a czy aby ten podwójny tlen nie jest szkodliwy na poziomie komórkowym ?

Cały świat dudni o antyutleniaczach ,że to eliksiry zdrowia i długowieczności .

A tu się radzi dubeltowy tlen w budulcu ciała ,coś mi nie gra .

Może doraźnie to dobra metoda ,ale czy na dłuższą metę też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem nigdy większych głupot. Stosowanie 3% wody utlenionej do celów spożywczych ( bo leczniczymi ich nie można nazwać) nie tylko w niczym nie pomaga ale może wręcz zaszkodzić. Najprostszy przykład: Helicobacter pylori- udowodniony naukowo czynnik etiologiczny raka żołądka i choroby wrzodowej- jest to bakteria MIKROAEROFILNA. Do życia potrzebuje tlenu! Dostarczając go tylko pogarszacie sprawe, nie mówiąc już o zmianie odczynu soku żołądkowego...Tlen uwalniany z H2O2 to nie tylko tlen cząsteczkowy! Tego uczą już w szkole! Prócz O2 powstaja takze wysokoreaktywne wolne rodniki tlenowe, które owszem, zabijają drobnoustroje ale takie samo (o ile nie większe) spustoszenie wywołują w tkankach! Wolne rodniki to jedna z UDOKUMENTOWANYC H przyczyn powstawania mutacji DNA i karcynogenezy. Niestety zawsze znajdą się IDIOCI, którzy po przeczytaniu tekstu jakiegoś IDIOTY gotowi są wstrzyknąć sobie H2O2 dożylnie. Cóż, prawo Darwina działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×