Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mam już sił... chcę umrzeć!!!


capitan

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas ma swoje marzenia, plany i nadzieje. Kiedy przychodzi moment kiedy coś nam zagraża i może zniszczyć to nasze "marzenie", bronimy się na wszelki sposób i walczymy o jego realizację.

 

Problem polega na tym że marzenia muszą być w zgodzie z tym jak się czujesz, jeżeli ktoś jest hetero to nie będzie szczęśliwy w związku z osoba tej samej płci nawet jakby je akceptował i odwrotnie.

 

Borsuk

Więc odczuwasz pociąg w prawdziwym życiu do osób tej samej płci?
Co nazywasz "pociągiem"? Czasem się zdarza że widzę jakiegoś chłopaka/mężczyznę w którym podoba mi się twarz, fryzura albo budowa. Ale jak nic więcej nie mam jakiś pragnień aby się z nim spotkać, aby robić coś więcej. Nic z tych rzeczy.

 

To może w ogóle nie masz pociągu seksualnego do tych osób. Nie ma w tym nic nienormalnego żeby ktoś ci odpowiadał wyglądem estetycznie, ale to nie równa się temu, że musisz koniecznie odczuwać do niego pociąg seksualny.

 

Dla mnie wolność to podejmowanie racjonalnych decyzji i robienie tego co jest zgodne z twoją naturą jeżeli to nie szkodzi innym, ani tobie w długim okresie.

 

Moja natura podpowiada mi że jestem mężczyzną, a każdy mężczyzna w zamyśle Boga jest hetero. Tak został przez Niego stworzony.

 

To straszny partacz z niego bo fakty pokazuje, że nie każdy jest, ani wśród ludzi, ani wśród wielu innych gatunków zwierząt. Natura to jest to jaki ktoś jest naprawdę, a nie opowieści jakiejś grupy ludzi która żyła ponad 2000 lat temu i który wierzyli, że ziemia jest płaska, albo w to, że najpierw było światło a potem słońce. Albo, że ziemia była pokryta wodą a potem się z niej wyłoniły kontynenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. może rzeczywiście ze mną jest wszystko w porządku ale skąd ten problem, skąd moje ślęczenie przed internetem i wyszukiwanie tych zdjęć i filmów, skąd problem mojej masturbacji przed nimi (przecież to chyba nie jest normalne)?? Teraz kiedy sobie to przypominam chce mi się wymiotować, to jest okropne. I zastanawiam się jak mogę być taki głupi!!!

Co jest ze mną k* nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. może rzeczywiście ze mną jest wszystko w porządku ale skąd ten problem, skąd moje ślęczenie przed internetem i wyszukiwanie tych zdjęć i filmów, skąd problem mojej masturbacji przed nimi (przecież to chyba nie jest normalne)?? Teraz kiedy sobie to przypominam chce mi się wymiotować, to jest okropne. I zastanawiam się jak mogę być taki głupi!!!

Co jest ze mną k* nie tak??

 

Kto wie, ale dużo może być wytłumaczeń:

http://web.archive.org/web/20040202035152/www.apa.org/releases/homophob.html

 

Może pójdź do seksuologa, nie musisz ufać jego diagnozie, ale możesz wysłuchać tego co ma do powiedzenia i na pewno wiedzą o badaniach i mieli osoby z podobnymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś jaki jesteś .KIJEM WISŁY NIE ZAWRÓCISZ

Nie wiesz czy to orientacja bo się pewnie nie bzykałeś z facetem .

Może to tylko jakiś rodzaj buntu ? Czy coś takiego ?

Nie dowiesz się nigdy jak zamiast pójść do seksuologa albo

psychologa będziesz jedynie wył jak dziecko

któremu właśnie spadła gałka loda na chodnik .

 

Ale jak większość ( z autopsji) na tym forum ludzi wie

skomleć ,wyć i pomstować jest łatwiej niż szukać pomocy w realu

 

-- 08 sie 2011, 06:43 --

 

capitan,

 

A twój awatar mówi sam za siebie masz głęboko zakorzeniony zabobon i tu jest konflikt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twój awatar mówi sam za siebie masz głęboko zakorzeniony zabobon i tu jest konflikt

Nie strasz tu chłopaka! ;)

Jak pójdzie na terapię do uświadomi sobie czy to zabobon czy coś innego. :mrgreen:

capitan, swoją drogą to...choroba, zwał jak zwał, trudności, z którymi sobie nie radzisz kulejąc, nie pojawiły się od tak....sobie...z powietrza. To znak, że trzeba na prawdę zacząć coś zmienić w swoim życiu. To magiczne słowo "coś" zostanie odsłonięte w toku terapii.

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im_Back

A twój awatar mówi sam za siebie masz głęboko zakorzeniony zabobon i tu jest konflikt

czy tobie wszystko co związane z religią (a zwłaszcza z katolicka) kojarzy ci się z zabobonem

 

Gdyby nie moja wiara i religia już dawno by mnie nie było na tym świecie :cry: To ona mnie jeszcze trzyma przy życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, masz plenipotencje od autora? capitan, nie nie kojarzy mi sie z zabobonem ,bo żeby się kojarzyło musiała by być jakaś różnica . A jej nie ma .

 

Chłopie religia przytrzymuje Cie przy życiu . A z drugiej strony powoduje ogromny konflikt wewnętrzny .

Zostaje mi tylko powiedzieć ,że bardzo Ci współczuje i nie mam już więcej nic do powiedzenia .

Pozwolę "adwokatom i innym Teresą z Kalkuty" głaskać Cie po głowie i mówić jaki jesteś biedny .

Powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest zbyt trudne!

 

Cały dzień udawania przed wszystkimi, że jest wszystko w porządku, a kiedy zostaje sam serce wali mi jak dzwon, trzęsą mi się ręce i robi mi się słabo. Ja już nie dam rady. Zacząłem szukać specjalisty, skąd mam wiedzieć do kogo mam iść?? A jak dzwonię to najbliższy termin na przyszły tydzień co ja mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

capitan,

na przyszły tydzień to całkiem przyzwoity termin ,nie poddawaj się .

możesz iść nawet do internisty jak trzeba ,jak nie wiesz gdzie się udać to

lekarz pierwszego kontaktu pokieruje Tobą .

 

Nie zapominaj ,że Twoje zdrowie psychiczne i emocjonalne to wszystko co masz .

Bez tego nie dasz rady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już raz popełniłem samobójstwo, ale nie miałem problemów z orientacją seksualną, a nerwice lękową, teraz jem 4 miech escitil 10mg przeszedlem terapie i jest tak jak praktycznie było kiedys. a jesli jestes gejem to sie nie przejmuj, w cywilizowanym spoleczenstwie (a takim sie powoli stajemy) jest to powszechnie akceptowane. no i trzymaj sie zdala od fanatycznego katolicyzmu bo to napewno nie bedzie mialo dobrego wplywu na ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capitan-przykro mi napisz coś więcej jak wygląda Twoja sytuacja w domu.Powinieneś porozmawiać z ludźmi którzy są gejami będzie Ci łatwiej zrozumieć ,że to nie koniec świata.Mam nadzieje,ze się leczysz?

 

-- 17 sie 2011, 07:48 --

 

Skoro już jestem wyspany:-/mogę napisać,samobójstwo jest najgorszym z możliwych posunięć,wiem co pisze..nie warto dla nikogo ani niczego się zabijać.to przecież jest grzech śmiertelny a Ty jesteś religijny,Bog nie potepi cie,ze czujesz inaczej ..ale za samobojstwo tak.Pisz tutaj chcemy ci pomoc nie jesteśmy fachowcami,ale ludźmi którzy także wiele cierpią.Gdybanie dlaczego ja?jest bez sensu,niejeden tu ma takie myśli..ale stara się jak umie,walczy a o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

capitan, Jeśli rzeczywiście jesteś gejem to na prawdę powinieneś poszukać terapeuty , który pomoże Tobie zaakceptować ten fakt, a nie wyperswadować. Ponieważ nie wolno działać wbrew naturze. A Ty, jeśli nie zaakceptujesz swojej orientacji, to tak naprawdę nigdy nie będziesz w życiu szczęśliwym człowiekiem, zawsze będziesz stał na rozdrożu, w konflikcie z samym sobą. A to sprzyja rozwojowi zaburzeń...nierozwiązane konflikty.

Ty żyj dla siebie, żeby siebie uszczęśliwić, a nie swoją rodzinę, mamę, tatę, brata.

Jeśli oni nie zaakceptują Ciebie takim, jakim jesteś....niestety...to oni mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy mnie pilnują. To okropne!!!

 

To ,że Cie pilnują . To oznacza ,że im na Tobie zależy .

To ,że to okropne wierze ,sam to kiedyś przechodziłem .

Spróbuj jak trochę się uspokoisz po tym wydarzeniu ,

porozmawiać z bliskimi .Powiedzieć im ,że nie potrzebujesz żandarmów

ale wspierającej rozumiejącej rodziny .Ja wiem ,że to trudne .

Ale skoro zdobyłeś się na probe odebrania sobie życia .

To szczera rozmowa jest w Twoim zasięgu . Na prawdę

w to wierze . Mam nadzieje ,że Ci się uda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×