Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


mniszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

jestem tutaj, bo prawdopodobnie chyba na pewno mam jakieś zaburzenia ;). A czasem mi się wydaje, że jestem normalna (może w dzisiejszym świecie na to też należałoby leczyć?). Nie stać mnie na razie na psychologa, więc póki co się nie dowiem, czy mogę wykluczyć nerwicę lękową, jakąś chorobę dwubiegunową czy jeszcze coś innego.

 

No, to tyle jak na razie :)

 

pozdrawiam Forumowiczów i przygodnych wędrowców,

mniszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za odpowiedź

chyba zaryzykuję i skorzystam z Twojego pomysłu

przy czym nie mam na myśli ryzyka związanego z tym, że prywatnie miałoby być lepiej. Pomimo, iż kiedyś psycholog bardzo mi pomógł, obecnie jakoś trudno mi uwierzyć, że ktoś mógłby na tyle trafnie zdiagnozować moje problemy, abym mogła je rozwiązać.

Jakkolwiek trochę popapranie to brzmi. Jest to istne kłębowisko bardzo wielu splątanych wątków. Boję się, że jak trafię w ręce specjalisty, to uwierzę, iż choruję na coś co mi nie dolega albo jeszcze bardziej się na sobie skoncentruję. Albo, co gorsza, zacznę się użalać nad sobą i roztrząsać sprawy zupełnie niepotrzebnie. Mam z natury skłonności do introspekcji. Jeszcze trochę introspekcji, jeszcze więcej introspekcji, a pęknę jak jesienna purchawka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniszka, rozumiem Cię, ale pomyśl: psycholog nie będzie Cię diagnozował, pomoże Ci tylko poukładać w głowie to co Ci się kłębi i nie daje spokoju. Z takim poukładaniem jest szansa, że osiągniesz pewien spokój wewnętrzny. Za kilka lat to kłębowisko będzie jeszcze większe i większa trudność rozplątania tego. Psychologa możesz zmienić, gdyby pierwszy sobie nie radził. Życzę powodzenia i nie zwlekaj - szkoda życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×