Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień Dobry urwisy!


oxymoron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja ksywa to Oxymoron, nie bede sie przedstawiał imieniem/nazwiskiem, oraz swój wiek również zachowam dla siebie, mam nadzieje że poznam tu kogoś ciekawego kto bedzie wart tego abym poświęcił mu swój cenny czas. Od kilku lat jestem pewien że mam dar jasnowidzenia, ale lekarz mówi że to choroba, że mam poważne urojenia i ciągle przepisuje mi pigułki śmierci, ktore mnie otępiają i czuje sie wtedy taki bezradny... Jeśli tylko jest okazja to ściemniam że spożyłem lek, rodzina rozmawiała z lekarzem i staraja sie jak mogą aby mnie przypilnować, zachowują sie jak bym był niespełna rozumu , mam gdzieś te leki, wole swoje wizje. Pozdrawiam Was serdecznie - oX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola ;p to mnie pocieszylas ;d powiem tak lekow narazie nie mam zadnych hehe terapie mam planowana na pol roku a tu jeszcze 2.5 hehe no coz jak trzeba to trzeba mam motywacje pozadna ;) tylko musze sie zarejestrowac do psychiatry ale to dopiero w pazdzierniku gdyz nie ma wczesniej terminow ale terapie mam co tydzien wiec te 2 miesiace wytrzymam bez lekow przynajmiej sie postaram. 3 lata jak ja kobiete o reke poprosze.... ;p musze byc sprawny w 100 % zeby miala meza mena a nie fajtlape;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kiedys trzeba;P. Jakby nie to dziadostwo mialbym prace, jakis start moglbym sie oswiadczac narazie mnie to przeraza.... Monika 2 miesiace bez lekow dam rade??:>

 

-- 02 sie 2011, 21:28 --

 

nie powiem ze jakis odtumaniacz by sie nie przydal bo dobrze wiesz Moniczka ze ja to cierpie z powodu otepienia a leki swoja droga je da sie zniesc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×