Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Vian

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytajcie jego manifest. Szalenie inteligentny facet.

Nie znalazłam manifestu, ale...

 

Okazuje się też, że część liczącego 1500 stron manifestu, który Breivik opublikował w internecie, została niemal słowo w słowo skopiowana z manifestu jednego z najbardziej znanych amerykańskich seryjnych morderców Teda Kaczynskiego.

 

 

Więcej

http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/norwegia-zamachowiec-anders-breivik-chcial-kupic-bron-w-czechach_197327.html

 

-- 29 lip 2011, 02:51 --

 

Ja się bardziej martwię, że znam kilku takich fundamentalistów, dwóch osobiście, resztę z for internetowych. Napisać, że są chorzy z nienawiści to mało. Kiedy piszą "zabić pedalską zarazę" "zamknąć granice i strzelać do każdego araba, który będzie chciał je przekroczyć" " wytłuc komuchów" - to nie są przenośnie.

 

Ci ludzie szczerze wierzą w to, że np. murzyni są pozbawieni inteligencji zdolnej stworzyć jakąkolwiek cywilizację i dla ich własnego bezpieczeństwa należy ich kontrolować, więc możecie im pokazywać, ile chcecie artykułów, a oni powiedzą, że to propaganda. Można ich przekonywać, ile się chce, że geje nie dążą do przerobienia wszystkich w homo, ale oni wiedzą swoje - geje chcą zapanować nad światem i ich tyłkami, więc trzeba ich zabić. Możecie mówić, że Arabowie są różni, dobrzy i źli, inteligentni i z wypranymi mózgami, pracowici i leniwi, ale oni wiedzą doskonale, że istnieje spisek mający na celu zrobić z Europy kraje islamskie i żeby się przed tym bronić należy zamknąć granice i internować/zabić wszystkich nieeuropejskich emigrantów.

 

Itd itp.

 

-- 29 lip 2011, 03:21 --

 

PS.

Pomiędzy moimi postami był jeszcze jeden kogoś, nie pamiętam kogo, o mordercy naśladującego mordercę, ale był i się zmył :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie szczerze wierzą w to, że np. murzyni są pozbawieni inteligencji zdolnej stworzyć jakąkolwiek cywilizację i dla ich własnego bezpieczeństwa należy ich kontrolować,

 

 

W tym przypadku się z tymi Ludźmi zgadzam w 100 %

Proszę sobie zobaczyć co sie dzieje w wolnej afryce , gdzie murzyni rządzą się sami , a apartheid dawno przeszedł do historii.

Ci debile rządząc jako suwerenni władcy sprowadzili cały kontynent na powrót do epoki kamienia łupanego, poległ również ostatni bastion cywilizacji jakim była RPA....

Gdyby nie ciągła pomoc humanitarna ( ale z jakiej racji ? )z krajów cywilizowanych to afrykę zamieszkiwała by cywilizacja małp ( niewiele gorsza od cywilizacji czarnuchów )

Dlaczego w europie mamy XXI wiek a w afryce jest wiek XXI ale przed Chrystusem?

Wina rasistów czy debili??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: no rzygać mi się chcę jak czytam takie głupoty ........

Jesteś wstrętnym i obrzydliwym rasistą, nie podałabym ci nawet ręki, gardzę ludźmi z takimi przekonaniami, jesteś tak ograniczony, że nie widzisz nic poza czubkiem własnego nosa.........

 

-- Pt lip 29, 2011 1:07 pm --

 

Nie szanujesz nikogo i niczego - na szczęście karma ma to do siebie, że ciebie pewnie też już nikt nie szanuje.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo od dawien dawna istenieją takie osobniki które uważają, że i tak do niczego innego czarnoskórzy się nie nadają i poprzez setki lat ucisków, wojen, niewoli - w tej chwili oni nie potrafią nic innego.....

To by się dało zmienić....ale po co? Czy to nie wszystkim na rękę? :roll:

 

Breivik powinien wylądować w jakimś azjatyckim więzieniu i zapieprzać tam do końca swojego życia w brudzie i smrodzie albo powinni poddać go karze śmierci, nie humanitarnej, bez litości - on jej nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bliznyswiata.bloog.pl/id,6023523,title,Przemoc-gwalty-i-bieda-w-cieniu-stadionow,index.html?ticaid=6cbf6

 

 

a tam już rządzą czarni .....nie ma białych okrutników , ktorzy większość infrastruktury zbudowali ( woda, prąd, kanalizacja )

 

A kto zabił najwięcej czarnych??? Żli biali czy czarni chlastający maczetami nawet dzieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, mam dokładnie takie same odczucia. brzydzę się tym co rober pisze. brak jakiejkolwiek kultury i szacunku dla innych.

 

 

Czemu Waszą ulubioną bronią jest przypisywanie mi rzekomego braku kultury??

Gdy ktoś ma odmienne zdanie od Was poparte mocnymi argumentami, których nie potraficie zbić to od razu "brak kultury i szacunku"

 

Nie muszę był kulturalny i szanować ćpunów oraz niedorozwiniętych umysłowo mieszkańców lądu zwanego Afryka.

A poza tym dzięki takiemu chamowi jak Ja możecie się utwierdzić w przekonaniu co do Waszej wyjątkowej wartości

 

P.S

Ten Koleś z Norwegii jest idiotą.

Zabijał na oślep. To głupota. Zabija się tych którzy zasłużyli.I tylko tych.

Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę sobie zobaczyć co sie dzieje w wolnej afryce , gdzie murzyni rządzą się sami , a apartheid dawno przeszedł do historii.

 

Dlaczego w europie mamy XXI wiek a w afryce jest wiek XXI ale przed Chrystusem?

Wina rasistów czy debili??

Apartheid DAWNO przeszedł do historii? To ciekawe, bo mnie się wydawało, że raczej niedawno, szczególnie zważywszy na dobre 500 lat działalności kolonistów i handlarzy niewolników

 

Jasne, że wina rasistów. Tak samo jak winą rasistów i kolonistów jest fakt, że Ameryka Południowa to głównie kraje 3 świata.

 

A kto zabił najwięcej czarnych??? Żli biali czy czarni chlastający maczetami nawet dzieci ?

Lol, jaki durny argument :mrgreen:

Równie dobrze można powiedzieć, że najwięcej chrześcijan zabili chrześcijanie, Indian - Indianie, Japończyków - Japończycy itd. :D

 

Czemu Waszą ulubioną bronią jest przypisywanie mi rzekomego braku kultury??

Brakuje Ci kultury, wyrażasz się agresywnie, próbujesz zakrzyczeć adwersarzy zamiast dyskutować merytorycznie...

Przykro mi, że jesteś zakompleksiony i krzykiem oraz radykalizmem próbujesz to zamaskować, ale nie dziw się, że innym się to nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, rozumiem, że Ty wiesz dokładnie kto zasłużył na śmierć a kto nie??

Absolutnie uważam, że brak ci kultury - nie po tym jakie masz przekonania ale jak je prezentujesz, to kolejny temat gdzie zioniesz nienawiścią, obrażasz, ubliżasz innym........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Somalia (som. Soomaaliya; arab. As-Sumal, Aş-Şūmāl), Republika Somalijska – państwo w północno-wschodniej części Afryki położone na Półwyspie Somalijskim (zwanym „Rogiem Afryki”). Przylega do Oceanu Indyjskiego i Zatoki Adeńskiej. Na północnym zachodzie graniczy z Dżibuti, na zachodzie z Etiopią, zaś na południowym zachodzie z Kenią.

 

państw o najtrudniejszych warunkach do życia[1]. W lipcu 2011r, na terenie Somalii ogłoszono stan klęski głodowej, Od 1991 roku w Somalii trwa wojna domowa, obecnie kraj jest w stanie faktycznego rozpadu, a rząd kontroluje tylko niewielkie skrawki jego terytorium. W 2011 Somalia zajęła 1. miejsce (czwarty rok z rzędu) w rankingu spowodowany długotrwałą suszą, plagami szarańczy, a także długoletnią wojną domową. W wyniku głodu zmarło już 12 tys osób, a szacuje się że blisko 12 mln ludzi, może wkrótce głodować, jeśli nic się nie uczyni w tej sprawie[2].

 

Kto tam rządzi?? Kolonialiści czy Czarni upośledzeni umysłowo?

 

 

Tanzania

 

Wartość zadłużenia Tanzanii przeliczona na jednego mieszkańca wynosi 250 $. Każe dziecko urodzone w Tanzanii ma 14 razy mniej szans na przeżycie w porównaniu z dzieckiem urodzonym w Wielkiej Brytanii. Brak środków na opiekę medyczną oraz na podstawowe lekarstwa i zabiegi powoduje co roku śmierć 250 tys. dzieci nie mających jeszcze skończonych 5 lat, które często cierpią na uleczalne choroby. Państwo nie mogąc finansować należycie ośrodków zdrowia oraz szkół wprowadziło dodatkowe opłaty za korzystanie z tych instytucji. W wielu przypadkach jest to olbrzymie obciążenie dla i tak skromnego już budżetu wielu rodzin. Nierzadko są one zmuszone do sprzedawania swoich zwierząt, stanowiących podstawę ich bytu, aby móc skorzystać z podstawowej opieki medycznej. Zamyka się w ten sposób krąg ubóstwa dotykający mieszkańców Tanzanii.

 

 

Malawi

 

Podczas dyktatury Hastingsa Bandy, rządzącego krajem przez 30 lat , Malawi dołączyła do piątki najbiedniejszych państw świata. Państwo to odznacza się szczególnie dużym niedożywieniem dzieci oraz najwyższą w Afryce zachorowalnością na AIDS. Podstawowym działem gospodarki Malawii jest rolnictwo, ale problem stanowi brak ziemi pod uprawę. Potrzebne są zatem nowe miejsca pracy w pozarolniczych sektorach gospodarki. Do tego jednak potrzebny jest wzrost poziomu edukacji wśród mieszkańców kraju, odznaczającego się najgorzej wyposażonymi szkołami podstawowymi na całym kontynencie afrykańskim. Podobnie jak w przypadku poprzednich państw, służba zdrowia i edukacja nie mogą liczyć na zwiększenie środków finansowych..

 

Mozambik

 

Na okres lat 80-tych XX w. przypada niezwykle krwawy i długi konflikt wojenny pomiędzy RPA i Mozambikiem. Spowodował on śmierć ponad miliona ludzi a ok. 5 mln zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów. Mozambik uznawany jest za najbiedniejszy kraj świata. Nie ma w nim dróg, sklepów, szkół i fabryk, które zostały zniszczone w wyniku działań wojennych i muszą zostać jak najszybciej odbudowane, aby państwo mogło zacząć normalnie funkcjonować. Nie ma na to jednak środków. W Mozambiku nie funkcjonuje nawet powszechne szkolnictwo podstawowe, które ma rozpocząć pracę dopiero w roku 2010!

 

Etiopia

 

Etiopia również uważana jest za jeden z najbiedniej krajów świata. W okresie 1994-1996 odsetki z tytułu spłaty zadłużenia były największe właśnie w Etiopii i pochłaniały w sumie 47% dochodów z eksportu. W tym przypadku, podobnie jak i w poprzednich, najbardziej na tym cierpi opieka medyczna i edukacja, które w Etiopii odznaczają się najniższymi nakładami finansowymi . Skutkiem tego zaledwie 20% dzieci etiopskich rozpoczyna jakąkolwiek edukację a tylko 25% obywateli tego kraju ma możliwość korzystania ze zdrowej wody pitnej. Wartość tych wskaźników jest najniższa na świecie. Kraj jest wyniszczony 30-letnią wojną i permanentnie nawiedzającym go głodem. Głównym celem państwa jest teraz odbudowa podstawowej infrastruktury zniszczonej wyniku działań wojennych.

 

Kto tam rządzi??? Biali czy debile od 40-50 lat ???

 

Jedyne murzyńskie towary eksportowe to HIV i Pielęgnice z jezior Malawii i Tanganika, chyba, że je juz zeżarli

 

Vian napisał

"Lol, jaki durny argument :mrgreen:

Równie dobrze można powiedzieć, że najwięcej chrześcijan zabili chrześcijanie, Indian - Indianie, Japończyków - Japończycy itd. :D"

Dlaczego durny?? Zaraz Cię nazwę niekulturalnym...

Poczytaj sobie historie jakiegokolwiek państewka murzyńskiego i zwróć uwagę kiedy i za czyich rządów były i są największe rzezie??

I Ty mi zarzucasz brak merytoryki??

 

"Brakuje Ci kultury, wyrażasz się agresywnie, próbujesz zakrzyczeć adwersarzy zamiast dyskutować merytorycznie...

Przykro mi, że jesteś zakompleksiony i krzykiem oraz radykalizmem próbujesz to zamaskować, ale nie dziw się, że innym się to nie podoba."

 

Z KIM mam dyskutować, kto ma być moim adwersarzem skoro wszyscy chowają się za rzekomym zniesmaczeniem moją kulturą czy radykalizmem , a ich jedyne argumenty przypominają prawdy objawione w Radio Maryja??

 

-- 29 lip 2011, 15:29 --

 

rober6666, rozumiem, że Ty wiesz dokładnie kto zasłużył na śmierć a kto nie??

Absolutnie uważam, że brak ci kultury - nie po tym jakie masz przekonania ale jak je prezentujesz, to kolejny temat gdzie zioniesz nienawiścią, obrażasz, ubliżasz innym........

 

 

Gdybym wiedzial to zapewne poszedł bym z tym kolesiem...

Ale jeszcze tego nie wiem,hehehehehe

I zapewne się nie dowiem

 

Nikogo nie obrażam

Chcę rozruszać tylko umysłowo to stado kur wzajemnej adoracji

Dzięki mnie więcej myślicie, używacie argumentów.

Rozwijacie się

I plujcie na mnie.

Mnie to nie wzrusza.

A wam pomoże

 

-- 29 lip 2011, 15:32 --

 

....poza tym za rok już mnie pewnie nie będzie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieumiejętność zastąpienia słów jakimkolwiek innym słowem na poziomie i cywilizowanym , natomiast zastępowanie słowami świadczy o niskim IQ bądź niewydolności intelektualnej osoby używającej tych pojęć, bez zgłębienia ich pierwotnego znaczenia chociażby.

Myślałam Robercie że jednak jesteś na wyższym szczeblu ewolucji i cywilizacji niż rdzenni mieszkańcy afryki. Niestety znów się pomyliłam :bezradny:

 

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rober 6666 zapominałeś jeszcze dodać ze praktykuje się tam magie i ginie wiele dzieci, kobiet osądzanych o czary a w Tanzanii poluje na albinosów bo ich ciała mają moc uzdrawiającą. No i jeszcze obrzezanie kobiet w wybitnie niesterylnych warunkach aby czasem się z seksu nie mogły cieszyć. To dodatni wkład Afryki w kulturę światową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rober 6666 zapominałeś jeszcze dodać ze praktykuje się tam magie i ginie wiele dzieci, kobiet osądzanych o czary a w Tanzanii poluje na albinosów bo ich ciała mają moc uzdrawiającą. No i jeszcze obrzezanie kobiet w wybitnie niesterylnych warunkach aby czasem się z seksu nie mogły cieszyć. To dodatni wkład Afryki w kulturę światową.

 

 

Uważaj. Zaraz zarzucą Ci brak kultury i zrobią z Ciebie forumowego banitę

 

Nie wolno używać tutaj argumentów nie do obalenia, które skutecznie sekują przekonania współforumowiczów

 

-- 29 lip 2011, 15:43 --

 

rober6666,

Absolutnie uważam, że brak ci kultury - .

 

 

Linka Z tym akurat się zupełnie nie zgadzam, brak kultury objawia się bekaniem przy stole, albo nieustąpieniem staruszce miejsca w autobusie, a to zupełnie inny kaliber :mrgreen:

 

 

Wiola

Może doczekam się w końcu jakiegoś konstruktywnego posta z Twojej Strony?

Bo dotychczas to tylko komentarze z telewizji śniadaniowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem rasistą ale wrogiem relatywizmu kulturowego

 

 

Stary to za trudne słowa dla adeptów porannych programów na tvp 1 i 2 hehehehe

Teraz to przegiąłeś....Gotowi pomyśleć i uwierzyć, że ich wulgarnie wyzwałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Waszą dyskusję, nie wtrącając się. Mimo antypatii do osobnika piszącego nad carlosbueno, ostatnie co możecie zarzucić to brak kultury. W przeciwieństwie do niego, z waszej strony nie padł żaden rozsądny argument, a wypowiedzi ograniczają się do ''paskudnego rasisty''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, Nie wiem jak z Tobą dyskutować, Twoje poglądy mnie po prostu powalają. Dla Ciebie homoseksualista to dewiant, a murzyn podgatunek człowieka. Nie widzę na to argumentów. Jeśli ktoś tak myśli to chyba nie ma już ratunku :bezradny:

 

 

Ja zawsze daję dowody i argumenty na poparcie moich tez, a że nie potraficie ich rzeczowo obalić , aby Wasze było na wierzchu to juz nie mój problem..

 

I jeszcze raz powtarzam-nie moim zamiarem jest obrażanie kogokolwiek z Forumowiczów

 

noooo....raz wyjątkowo tak było w stosunku do Forumowicza , ktory napisał nad carlosbueno i jeszcze w stosunku do 2 innych..

ale taka a nie inna sytuacja wtedy zaistniała

Żaden powód do chwały...

 

Żadna to przyjemnośc ani potrzeba

Lubie burzliwe dyskusje jak i burzliwe życie

A jeszcze bardzie lubię gdy mnie ktoś zastrzeli argumentem nie do obalenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×