Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
maniek23

Poszukiwana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Szukam osoby,która ma podobne problemy i z którą mógłbym porozmawiać bliżej na gg, powiedzieć o rzeczach, o których na dzień dzisiejszy nie mam komu powiedzieć. Najlepiej jakby była to kobieta. Szukam bliższej znajomości przez gg, wzajemnego wsparcia.

Jeżeli myślisz inaczej niż wszyscy to dobrze trafiłaś;D więc zapraszam do rozmowy- GG: 2984614

Mam 20 lat. Mam nerwicę neurasteniczną (przynajmniej tak mi się wydaje), bo w odróżnieniu od większości z Was nie mam lęków, fobii, natręctw, niepokoju itd., no ale mimo wszystko mam nerwicę.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ok ale że się tak sam podjąłeś diagnozowania siebie? Uważasz że posiadasz na tyle wiedzy w temacie by wystawiać sobie diagnozę?

Swoją drogą jesteś kolejnym przypadkiem, który uważa że potrzebuje wsparcia. Nie neguję że jest ono przydatne, ale bez niego także można sobie poradzić. Dlaczego więc nie chcesz choć spróbować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć jestem Kasia i mam 20 lat,PoKlIkAsH? :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko ok ale że się tak sam podjąłeś diagnozowania siebie? Uważasz że posiadasz na tyle wiedzy w temacie by wystawiać sobie diagnozę?

Swoją drogą jesteś kolejnym przypadkiem, który uważa że potrzebuje wsparcia. Nie neguję że jest ono przydatne, ale bez niego także można sobie poradzić. Dlaczego więc nie chcesz choć spróbować?

Napisałem, że to jest moja diagnoza, więc oczywiście może być błędna. I co to tzn., że nie chcę spróbować?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak więc czym się Twoja przypadłość objawia?

Cześć jestem Kasia i mam 20 lat,PoKlIkAsH? :mrgreen:

Człowieku Nerwico, nieładnie tak :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi