Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomozcie jak najszybicej prosze-osoba, ktora pomoze w Krakow


roster82

Rekomendowane odpowiedzi

Nie radze sobie ze soba. Nie wiem co czuje, pesymistyczne mysli i wrazenie, ze jestem ich wiezniem, a przeciez szczescie jest tuz za rogiem, bo czuje jego oddech. Gonitwa. Czuje sie osamotniony, moj obecny terapeuta - nie potrafie mu zaufac. Uciekam.

W tym szalenstwie, ktore trwa z przerwami juz od 14 lat nie widze wyjscia. Przyszlosc dla mnie to trwoga i bol, wiec jej nie widze.

Szukalem w religi, narkotykach, terapiach, u boku kobiet. Nie ropoznaje emocji. Jest tylko jedna - bol i tesknota za nieokreslona osoba. Jeden wielki szum i gonitwa mysli. Cel w zyciu? Na razie jeden. Wyjsc z kolowrotka przykrych emocji, ktore mna rzadza. Samotna praca, samotne zycie taksowkarza, od 10 lat nie bylem w zwiazku emocjonalnym z kobieta, a mam dopiero 28. Zaczalem medytowac i interseowac sie buddyzmem diamentowej drogi, ale czuje, ze chyba nie jestem gotow. Prosze was o pomoc. Zle emocje mnie rozwalaja. Mam spiete niemal cale cialo, ostatnio zaczely mi sie psuc zeby, jeden po drugim, od tylu leca po kolei, musze usuwac, choc o nie dbam i chodze do dentysty. Dzis kolejny ukruszony, dodatkowo jakies stwardnienia na zawiasach mi sie pojawily od zaciskania. Nie chce zyc po to, by zarabiac na chorobe i zdrowiec cale zycie. Pomozcie prosze. Brakuje mi ciepla i kontaktu z drugim czlowiekiem. Jak najszybciej prosze o namiar na psychologa, najlepiej mezczyzne w Krakowie. Zeby nie zdarl ze mnie skory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może poprostu zaufaj i zobacz jakie będą tego efekty, jak bedzie do d.. to szukaj dalej, a jak nie to może się coś zmieni:) bo chyba nie wiele masz do stracenia jak zaufasz?

 

nie rozumiem jaki jest związek psujących się zebów z nerwicą, chyba czegoś nie wiem?? możesz to wytłumaczyć...

 

a co do kobiet no to do roboty:) zamiast smutasić to do baru, na portale randkowe, na dyskoteke albo do kościoła;) możesz wybrać w zależności od tego jaki typ kobiety lubisz;p pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jaki jest związek psujących się zebów z nerwicą, chyba czegoś nie wiem?? możesz to wytłumaczyć...

Ja Ci wytłumaczę. Zdarza się tak że osoby z nerwicą podczas snu zaciskają zbyt mocno szczękę. Sam mam dzięki temu ślicznie stępione zęby i moja stomatolog zastanawia się już nad szyną na noc, żebym zębów do końca nie zjadł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×