Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tu Limba...


Limba81

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

cieszę się, że znalazłam to Forum. Jestem tu zupełnie nowa i dopiero przeglądam wątki, ale postanowiłam się przywitać.

 

Jestem DDA. Nie wiem, czy mam depresję, ale wiem, że jest mi fatalnie, nie mogę się do niczego zmobilizować. Wróciły migreny, które jakiś czas temu zażegnałam za pomocą Topamaxu (25mg/doba - biorę nadal w profilaktyce migreny), jestem senna, nie mogę w ogóle wypocząć, do tego ciężko mi się do czegokolwiek zmoblizować.

Nie wiem, czy histeryzuję i to może jakieś chwilowe obniżenie nastroju? To trwa na razie kilka tygodni.

 

Pozdrawiam ciepło Forumowiczów, Limba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powitanie :)

 

Vian,

pracuję, w biurze, po 9 h dziennie, wolne weekendy, firma jest na skraju bankructwa, a ja jestem jej ostatnim pracownikiem, więc praca też dokłada swoje do mojego poczucia beznadziei. Dzień przeciętny? Po pracy najczęściej nie mam ochoty na nic, od jakiegoś czasu nie cieszy mnie żadne z moich zainteresowań (rysunek, rękodzieło, nauka języka, literatura), godzinkę, dwie spędzam ze znajomymi przy grze online na którą też niespecjalnie mam ochotę, szczęśliwa jestem tylko, jak się mogę już w końcu położyć... ostatnio coraz wcześniej... 21 w łóżku to już norma...

 

Na razie zapisałam się do swojej internistki, zobaczymy co Ona na to wszystko powie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tyle zainteresowań brawo :roll: a to ze wtakiej sytuacji w pracy jaka masz dopada cie zniechecenie to sie nie dziwie.Moze jakaś terapia?.wiesz zawsze mozesz sprobowac,nic nie tracisz mozesz tylko zyskac. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×