Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwny przypadek:)


dennis1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od jakiegos czasu mam problem ze soba i chcialem sie was poradzic.Od kilkunastu tygodni zaczalem interesowac sie fotografia no i wtedy zaczely sie moje problemy.Jestem tym tak zafascynowany ze od ponad dwoch tygodnii bardzo dziwnie sie czuje.Kłade sie spac okolo 22 a zasypiam o 12 i budze sie o 7 rano juz tak pobudzony,ze wstaje i ide do laptopa odpalam go i sie ucze o fotografii,czytam,ogladam filmy itd.Wszystko by bylo ok ale odczuwam w sobie niepokoj,jestem spiety,jakby zestresowany jakbym czegos sie bal,nawet ciezko mi sie oddycha bo czuje ze mam spieta klatke piersiowa i do tego nie moge sie wyspac.Ciagle mysle o tym,wogole mam jakis wzdety brzuch,czuje sie juz otumaniony tym mysleniem,ciagle podjarany ale ja juz po prostu nie chce,juz jestem tym zmeczony a nie moge sie wyluzowac,nie chce mnie to uczucie puscic i nie wiem co z tym zrobic.Kiedys mialem podobnie,pamietam cos kupowalem drogiego i ciagle o tym myslalem ale puscilo mnie po 5 dniach i bylo ok a teraz nie chce.Wiem ze brzmi to smiesznie ale mnie o juz przeraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko,dzieki za odpowiedz,moze troche za bardzo emocjonalnie do tego podchodze ale taki charakter a nad persenem sie zastanowie moze warto pobrac kilka dni,pozdrawiam.

Od razu zaznaczę że to sa zioła.. Na jednych działają, na innych nie. Dla mnie o wiele lepsze były herbatki na uspokojenie herbapolu, aniżeli persen.

Co się tyczy charakteru, nie wziął się on z niczego. Człowiek rodzi się z tzw czystą kartą. Pewnie, posiadamy pewne predyspozycje przekazane genetycznie, jednak wiele w nas kształtuje dzieciństwo i okres dojrzewania. Być może coś po drodze sprawiło, że Twója psychika zaczęła bardziej emocjonalnie reagować na pewne kwestie. Może warto by odwiedzić psychologa i zobaczyć co w trawie piszczy? Ten temat pozostawiam Tobie pod rozwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×