Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a ból stawów?


antek85

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nerwica może mieć negatywny wpływ na zdrowie fizyczne? Czy długotrwałe zamartwianie się, nie leczona nerwica może odbić się na Naszym zdrowiu? Czy nerwica może mieć jakikolwiek wpływ na ból stawów?

Zastanawiam się nad tym, ponieważ od 7 MIESIĘCY chodzę po lekarzach. Zaczęło się od kłucia w biodrze. Ortopeda po badaniu USG stwierdził zapalenie kaletki stawowej krętarza większego kości udowej. Dostałem DIPROPHOS - "blokade". Miesiąc później kolejną. Następny miesiąc nie przyniósł poprawy - zostałem skierowany na 20 dni zabiegów rehabilitacyjnych. W ostatnich dniach zabiegów ból był tak silny, że nie mogłem spać na tym boku. Po zabiegach objawy nasiliły się. Zostałem skierowany na rezonans magnetyczny, który odziwo wskazuje na to, że wszystko jest ok. Na podstawie rezonansu nie stwierdzono ŻADNYCH zmian chorobowych. W miedzy czasie wykonałem tez dokładne badania krwi. Wszystko wyszło pozytywnie. Po czterech tygodniach od zakończenia zabiegów reh. bólu już nie było. Dwa dni z rzędu biegałem (15-20min truchtu) dla relaksu. Od tego czasu ból powrócił i nie ustępuje. Dodam jeszcze, że czasami pobolewa mnie kolano, łokieć, nadgarstek.

 

Byłem dziś u ortopedy. Powiedział, że nie wie co ma ze mną zrobić :) Rezonans, krew wskazuje na to, że jestem zdrowy.Gdyby to było zapalenie stawów to badanie krwi nie wyszło by pozytywnie. Biodro boli i uwierzcie, że to nie urojenie. Doktor skierował mnie do reumatologa. Mam zrobić badania pod tym kątem. Nie szukam na siłe chorób. Ból był i jest a ja już powoli trace siły na chodzenie po lekarzach.

 

Co o tym sądzicie? Spotkaliście się kiedyś z podobną sytuacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za link.Zaciekawiło mnie to. Po przeczytaniu całości stwierdzam, że czas najwyższy zrobić bardzo szczegółowe badania i sprawdzić to do końca. Większość moich objawów jest zbliżona do tych, występujących przy boreliozie.

 

przepraszam za zaśmiecanie forum ;) Tematów ciekawych tu sporo tylko czasu na czytanie brak. Jeśli nic w tym temacie nowego się nie pojawi - nie widzę przeszkód by go usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×