Skocz do zawartości
Nerwica.com

Parę słów o Vian


Vian

Rekomendowane odpowiedzi

Vian, a nie wolalabys sie odciac od tych klimatow jak juz masz to za soba? Nie boisz sie ze jak tak sobie poczytasz to Ci sie" nawroci"? Oczywiscie (tfu tfu wypluc)

fajnie ze chcesz pomoc i zainteresowalas sie tym... nie wiem ja mam wlasnie tak ze jak jeszcze czytam i tu o objawach i roznych takich to jeszcze bardziej se wkrecam dlatego zadaje to pytanie bo ja w moim przypadku chyba balabym sie to wszystko na nowo czytac choc moze jak juz sie to pokona calkiem to inaczej sie do tego podchodzi :) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, nawet nie zauważyłam, kiedy napisaliście tyle postów :D Jak miło, cześć wszystkim. :)

 

@Paralektyk

Nie jestem pewna, czy Cię dobrze rozumiem, zastrzeliłaś mnie, bo nigdy nie myślałam o odcinaniu się od psychologicznych klimatów... Psychologia to moje studia, jedna z moich pasji, zaryzykowałabym wręcz, że mój talent. Jestem zarejestrowana na kilku forach o tematyce społeczno - psychologicznej, bo lubię na ten temat rozmawiać, dyskutować. Zresztą nawet w moich depresyjnych epizodach fora traktowałam bardziej jako miejsce wymiany poglądów niż grupę wsparcia. W takich okresach raczej uciekałam od depresyjnych tematów i albo chciałam pobyć sama ze sobą, aż sobie w głowie wszystko ułożę, albo szukałam towarzystwa kogoś, z kim się fajnie milczy. ;-)

 

Co do pomocy... ja nie jestem psychologiem i nie zarejestrowałam się z założeniem pomagania, raczej poznania się, porozmawiania, powymieniania poglądów, punktów widzenia, a co z tego wyjdzie to się zobaczy. Chwilowo nie jestem bardziej kwalifikowana do pomagania chorym niż pan Czesiek dozorca ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×