Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie poradzić z tym natręctwem.


gallanonim17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj zaczęło mnie nurtować jedno natręctwo i nie wiem jak sobie z nim poradzić.

Zaczeło sie gdy dzis przyszedlem opiekowac sie takim dzieciakiem i on ma kota,podszedlem do tego kota raz i wydaje mi sie że wówczas mi stanął.Nie wiem jak sobie z tym poradzić, wydaje mi się że jestem zoofilem.(Wczesniej mialem tez z gejem i pedofilem) Odrazu mowie mze wydaje mi sie że w zyciu bym nie wyruchał psa koni czy wielbłada,ale mnie to nurtuje. Boje sie o tym powiedzieć komus bo wiadomo. Poradzcie cos? Podkreslam że wole osoby plci zenskiej to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zgadzam się z Ewarystem,TO TYLKO NATRĘCTWO-CHORE MYŚLI ,które mimo swojej bezsensowności potrafi nieżle uprzykrzyć życie.Też cierpię na tę niemoc ,jednak o innym profilu.Dam Ci od siebie dobrą radę jak najszybciej udaj sie do psychiary,psychologa.Ciężko to wyleczyć ,ale zawsze jest jakas szansa.Sam ,bez niczyjej pomocy będziesz tylko się z tym tylko męczył.Potrzebny jest drugi człowiek,leki ,psychoterapia,więc działaj i nie zwlekaj.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ,że Ci przeszlo.I oby nigdy juz nie wróciło.A jak ,nie daj Boże ,zaczęłoby się nasilać OD RAZU STERUJ DO PSYCHIATRY! Nie warto się męczyć w pojedynkę.Nerwica natręct ,choć niegrożna ,to bardzo ,bardzo zaniża jakość życia.Powodzenia i zdrowia.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×