Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nervomix jak stosować?


Mudvayne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie tego leku (jeśli wątek już był to przepraszam) a mianowicie w jakich ilościach go stosowac? na ulotce pisze by przyjmować 2-4 tabletki 3 razy na dobę... wydaje mi sie troche dużo... z drugiej strony stosowanie "okazyjne" czyli np w stanach zdenerwowania tez niezbyt mi pomaga, tzn pomaga ale dopiero po jakimś czasie... Generalnie jestem bardzo nerwowy i wybuchowy...wystarczy chwila żeby mnie za przeproszeniem szlag trafiał i to z byle błachostki. Gdy mnie dopadnie to od razu mówie to co mi ślina na język przyniesie i odbija sie to w szczególnosci na moim związku... wiec nie mam poprostu czasu czekać az zacznie działać gdyz te wszystkie nerwy które we mnie wzbierają od razu mi sie udzielają. Jaki jest w ogóle hmmm czas działania tego leku i przy jakich dawkach? Czy np. łykać codziennie po 1 tabletce w ciągu dnia co powiedzmy 5 h żeby byc chociaz w miarę spokojniejszym?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mieszanka ziołowa w której skład wchodzi ziele dziurawca, liść melisy, korzeń kozłka lekarskiego i sproszkowane szyszki chmielu.

 

Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci od 13 roku życia: 2-4 kapsułki 3 razy dziennie, w zależności od nasilenia objawów. Dzieci od 10 do ukończenia 12 roku życia: 3 kapsułki 2-3 razy dziennie. Dzieci od 6 do ukończenia 9 roku życia: 2 kapsułki 2-3 razy dziennie. Dzieci od 4 do ukończenia 5 roku życia: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułki popić co najmniej 1/2 szklanki płynu. Nie stosować dłużej niż 3 tygodnie. Jako środek ułatwiający zasypianie: dawkę jednorazową przyjąć 1/2-1 godziny przed snem. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

 

Skoro w ulotce jest podane dawkowanie to stosuj się do zaleceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×