Skocz do zawartości
Nerwica.com

Decoupage, scrapbooking:)


acetyloCoA

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was się tym interesuje? Właśnie zrobiłam pierwszego scrapbooka, trochę koślawy, ale bardzo mnie cieszy. Za to mam duże doświadczenie w decoupagu i mogę służyć pomocą:) Chętnie pogadam, podyskutuję, nauczę się i również pomogę innym w tych dziedzinach. Uważam, że warto też się spotkać i razem potworzyć - to świetny sposób na relaks.

Buźka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acetyloCoA, zgadzam sie z tobą, żeby tylko tak szyja nie bolala od wycinania serwetek :) mam duzo różnych pięknych rzeczy, lusterka, komodki, pudelka, bombki, jajka wielkanocne, butelki / wazony , ramki do zdjęć - wspaniały relax i pogadac mozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak...lubilam to zajęcie...ale teraz tak strasznie nie mam na nic siły i tak strasznie nic mi sie chce....ze jak juz zrobie co MUSZĘ to padam i zdycham .... moze zima znowu sie wezmę, to bardzo fajna rozrywka i oryginalne prezenty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acetyloCoA, oj tam trzeba mieć jakieś predyspozycje, ja to kwiatka nie umiem narysować nawet :P próbowałam kiedyś lepić z masy solnej np. to wszystko mi takie krzywe i pokraczne wychodziło :)

 

bardzo lubię tę stronę :

 

http://www.cafeart.pl/

 

jakbym umiała jak wy to bym masę rzeczy stąd zrobiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×