Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia społeczna/typ aspołeczny


kakaii

Rekomendowane odpowiedzi

Wy jesteście aspołeczni? to ja jestem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaspołeczny :pirate:;)

 

9744 posty i żadnego ostrzeżenia.

Ktoś tak komunikatywny i niekonfliktowy nie może być aspołeczny prze 26 a.

Sądząc po archiwum masz aspołeczność na poziomie 1 a. :D

 

no w sumie masz rację :angel::angel::angel::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie co wy wiecie o antyspołeczności. To ja tylko taki jestem :pirate:;)

Wkurzające cecha, bo jest silniejsza odemnie. Choćby pojęcie luźnej rozmowy ze mną. Ze mną???? Im bardziej chcę tym gorzej wychodzi więc się zazwyczaj nie odzywam. No i pewne jest, że im mi bardziej zależy to tym mniejszy kontakt nawiążę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatracony, Wesz widziałam Cię raz przez te 3 dni, ale moje odczucia na Twój temat są zupełnie inne. Jesteś miłym , towarzyskim facetem, z poczuciem humoru, umiesz się bawić , masz dystans do siebie. Można się z Tobą powygłupiać jak i pogadać poważnie, więc : Patrz wyżej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby pojęcie luźnej rozmowy ze mną. Ze mną???? Im bardziej chcę tym gorzej wychodzi więc się zazwyczaj nie odzywam..

Eeee? Nie jesteś małomówny, dużo się udzielasz. I, jak już przypuszczam, razem z L.E. Ci powiedziałyśmy (pamiętam, choć byłam wstawiona wtedy :P ), jesteś bardzo fajną osobą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatracony,

w Sopocie tez się nieźle bawiłęś a byłeś trzeźwy jak pamiętam, ja jestem czasem a społeczna, dostaje korby i nie umiem sie odezwać nagle , paralizuje mnie, później ktos mowi ze jestem dziwna bo nie umiem dzień ddobry powiedzieć albo ze kogoś nie lubie a ja łapie lęka i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×