Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stan psychiczny


on_20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat. Ostatnio zrezygnowalem z pracy, nie planowalem tego, ale uczulenie na material ktory wykonywalem okazalo sie chyba zagrozeniem, w ogole tego nie przewidzialem, ze moze sie tak stac ze bede musial rezygnowac, lekarz powiedzial, ze musze sam podjac decyzje co do rezygnacjii ale reka wygladala strasznie, przy zginaniu reki byly rozmieszczone biale plamki i tez na dloni. Teraz od tygodnia szukam pracy wszedzie dzwi sa zamkniete nic mnie nie cieszy kompletnie nic nawet swiat wedlug kiepskich, jedyne co mnie cieszy to nienawisc do ludzi... o tak! to najbardziej. Stalem sie nerwowy, duzo przeklinam, przeklinanie teraz sprawia mi rozkosz i kłótnie z moja mama przykladowo bardzo tego wszystkiego zaluje, a szczegolnie slow niekiedy przesadzam i moge zranic moja mame o co sie boje nie wiem juz co robic. prosze o pomoc, będę wdzieczny. dodam jeszcze ze mialem 2 ataki lęku, ale to napoczatku tego roku, narazie jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza czy Twój stan to depresja, czy też to "dołek" lub "gorsze dni" które ma każdy nie jest łatwa, a konieczna by móc coś doradzić. Gdyby okazało się że przeżywasz obecnie epizod depresyjny "dobra rada" nie wystarczy, a zwlekanie z fachową pomocą np. psychoterapeutyczną lub psychiatryczną może tylko pogorszyć sprawę. Pewną wskazówką może być skala depresji Becka BDI którą możesz znaleść i wypełnić online, najlepiej jednak udać się do fachwca na rozmowę diagnostyczną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zwyzywalem brata zeby spie... i ze jest szma... jeb... pozniej go przeprosilem za to i powiedzialem, ze jest to powodem iz nie moge znalesc pracy. Bardzo mi glupio bylo czulem sie jak w jakiejs klatce malutkiej ze nie moge nigdzie uciec ze swoimi zlymi myslami czuje ukojenie po obrazeniu bliskiej osoby :(. Od 2 tyg nie moge nic znalesc. Czuje ze nic mnie juz tu nie czeka. Dzis wziąłem leki ktore wyciszaja troszke. Mamie wytknalem ost, ze uprawia sex z jakims Panem. choc wiem, ze to nie moja sprawa i nie wiem czy brat i mama mi wybacza ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama wybaczy,ty wrzuc na luz zajmij sie czyms uprawiasz jakis sport?bieganie,pływanie,siłownia to dobrze robi.organizm sie wycisza,emocje maja ujscie zamiast na bliskich :!: ,uprawiaj sport,zajmij sie czyms aktywnie to napewno pomoze.Masz jakies pasje,co lubisz robic :!: w czym jestes dobry rob to lub poszukaj nowych,a prace znadziesz tylko spokojnie. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×