Skocz do zawartości
Nerwica.com

stopien niepelnosprawnosci a nerwica lękowa


jadzia8

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co nie obraź się,ale ja jestem osobą niepełnosprawna st.1 i oprócz tego mam nerwicę lękową i jakoś żyć muszę.A Ty idziesz na łatwiznę chcąc mieć stopień niepełnosprawności żeby zdobyć pracę.To może sobie od razu załatw żółte papiery nie będziesz musiała nic robić...;/ żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elwe nie obraz sie ale chyba niewiesz co to jest depresja nerwica i fobia ! i nie ide na łatwizne a stopien niepelnosprawnosci wlasnie po to jest zeby dostac latwiej prace osobom chorym1.

 

-- 17 lip 2011, 16:16 --

 

a po drugie jesli ma sie 3 stopien niepelonosprawonosci to zadnych pieniedzy sie nie dostaje,a ty pewnie myslisz ze chce wyciagnac kase . poczytaj troche o tym to sie dowiesz ze na to tez sie nalezy stopien niepelnosprawnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadzia8, Chwila, moment.

Nie licytuj, kto ma lepiej, kto ma gorzej.

Ile włożyłaś trudu i własnej pracy, aby wyjść ze swojego zaburzenia?

Ukończyłaś terapię? Dłuższą? W określonym nurcie? Bo tak człowiek radzi sobie ze swoimi trudnościami-pod okiem terapeuty.

NIestety, ale ludzie bez kończyn, z orzeczonym stopniem niepelnosprawności chodzą do pracy, to ich nie zwalnia od tego obowiązku. Na fobię społeczną praca byłaby też pewnego rodzaju terapią dla Ciebie...Nie musisz miec orzeczoneg stopnia niepełnosprawności.

Same leki jak już pisałam nic tu nie pomogą. Przede wszystkim terapia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×