Skocz do zawartości
Nerwica.com

ciąża pozamaciczna :(((((


emiflo

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, w czwartek zrobiłam sobie test ciążowy , bo się fatalnie czułam, nudności itp. Wyszły 2 kreski. Ucieszyłam się. W piątek byłam u lekarza, i okazało się , ze podejrzewa ciąże pozamaciczną:(((( W poniedziałek mam badania i okaże sie co dalej, ale ten czas czekania jest tak okropny, że nie do wytrzymania. Tak bardzo się boję , że dostanę krwotoku. Okropnie. Zle się czuję i w dodatku ten strach mnie wykańcza. Pomóżcie, pocieszcie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj emiflo,

Twój lekarz

podejrzewa ciąże pozamaciczną

także nie musi mieć w tych podejrzeniach racji. Musisz cierpliwie poczekać, strach i panika ci nie pomogą, mogą jedynie zaszkodzić. To już w sumie tylko 1 dzień (jutro, bo dzisiejszego nawet nie liczę). Zrobią ci badania i będziesz wszystko wiedziała. Trzymaj się i staraj się nie denerwować.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

PS. Będzie dobrze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emiflo nie martw sie na zapas, skoro to narazie tylko podejrzenie to moze akurat okaże się, że jest inaczej. Ostatnio moja koleżanka też tak miała. Podejrzewano ciąże pozamaciczną, a po usg okazało się, że jest wszystko w porządku. Więc głowa do góry. Ja trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku, powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny i Piotrek za odpowiedzi :)

Sami jednak wiecie jak łatwo u nas o panikę i nakręcanie się, szczególnie , że czuję się fatalnie. Najłatwiej byłoby przespać cały ten dzień i noc.

Jutro idę na 8 na badanie , a dopiero ok 13 bedzie wynik i potem w zależności od tego dalsze badania...

A moją największą fobią jest ból...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,glupio mi teraz :oops:

Z pewnoscia jestes facetem.Sorki

Emfilo,nawet jesli to ciaza pozamaciczna,to lekarze napewno nie dopuszcza do wykrwawienia.Czasem los nas wystawia na takie proby, ale mam nadzieje ,ze wszystko bedzie dobrze.Wiem,ze sie boisz,pewnie sama bym wpadla w panike.Ale musisz postarac sie wytrwac.Jestesmy z toba.Buziaczek.

 

 

Madziu,pozdrawiam ciebie serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram się jak mogę, ale brakuje mi oparcia w mężu i już sama nie wiem co z tym wszystkim zrobić. Nie spodziewałam się takiego zachowania z jego strony. Traktuje mnie jakby mnie paznokiec bolał, a ja bym panikowała. Przecież tu chodzi o moje życie, a nawet o dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mezczyzni tacy sa.Dla nich wszystko jest latwe i proste.Kiedy my zachorujemy,traktuja nas jako hipochondryczki,jesli im cos doskwiera musimy byc przy nich i sie opiekowac.Bez urazy dla mezczyzn na forum.

Powiedz mu o jego zachowaniu,jesli tego jeszcze nie zrobilas.Powiedz czego sie boisz i czego oczekiwalas po nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze powiedziałam, ale niestety odzew był inny niż się spodziewałam , bo stwierdził , że przesadzam i poszedł na spacer. Na siłę mu wcisnęłam telefon , żeby w razie co miał, ale nie tego się spodziewałam po mężczyźnie, który miał być dla mnie oparciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,moze on tez to przezywa,tylko na swoj sposob.Moze nie chce ciebie martwic.Mezczyzni za wszelka cene chca byc twardzi i rzadko kiedy pokazuja swoje slabosci.Wiec moze to tlumaczyc jego zachowanie.Ja tez myslalam ,ze bede miec wsparcie w moim mezczyznie,jaki mialam na poczatku.Sama niewiem kiedy to wygaslo.Zostalam sama z moimi problemami i slabosciami i nie raz poprostu jestem wsciekla nie raz rozalona ze tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z badań i to był fałszywy trop.

 

Mimo to ten weekend był najgorszym w moim życiu.

 

Wierzymy Ci emiflo, że to było straszne. Nie pisałem wcześniej bo nie znam się na tym i nawet nie wiedział bym w jaki sposób Ci pomóc. Ale naprawdę się cieszę, że wszystko jest OK. Pozdrawiam! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,glupio mi teraz Embarassed

Z pewnoscia jestes facetem.Sorki

nie ma problemu :D przecież wiem że to pomyłka, tylko sobie tak zażartowałem :smile:

 

Hahaha, Anitka pewnie zasugerowała się tym, że żaden facet nie wypowie sie w takim temacie

ja się w temacie nie wypowiedziałem, tylko starałem się jakoś pocieszyć emiflo.

 

 

to był fałszywy trop

no widzisz :smile: , a jednak wszystko skończyło się dobrze :). Chociaż wierzę że naprawdę miałaś poważny powód do obaw i strachu. Ale najważniejsze że już po wszystkim i jest OK. Pozdrowienia dla was obojga :D . Trzymaj się emiflo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×