Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy tak każdy ma


pakamera

Rekomendowane odpowiedzi

Na serio.

Trzeba patrzeć się w swoje oczy i nie wolno mrugać oczami i się ruszać. Po paru sekundach zaczynają się pojawiać blizny i nie ma twojej twarzy a kogoś innego a po chwili znowu ktoś inny. Wystarczy mrugnąć lub się ruszyć i widać swoją twarz.

 

Wydaje mi się, że w jakiejś książce o psychiatrii to było.

 

Znalazłem tylko jeden podobny przypadek na jakimś forum o dd. Reszta jest mnie spektakularna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diabła też widywałem - pojawia się jak się dłużej patrzy. Bardziej to był demon, bo rogi się nie pojawiały ;) Ale czy rzeczywiście diabeł może pojawić się czy to tylko jakiś folklor?

 

Najbardziej utkwiło mi w pamięci zamiana twarzy na jakiegoś starca z tej epoki kiedy panowie nosili białe włosy z lokami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam powiedzieć:

Witam, mam halucynacje wzrokowe.

 

?

 

Ja mam diagnozę psychozy od długiego czasu ale nie chcę chodzić do mego psychiatry, bo mało go wszystko obchodzi i każe brać tylko leki. Jemu mógłbym powiedzieć o tym prosto z mostu ale inny zaraz będzie podejrzliwwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ''widzenia'' zależą od warunków. Jeśli patrzy się z bliska to głównie zmienia się kolor skóry lub rysy twarzy a jeśli stanie się dalej od lustra to wtedy zaczyna się całkowicie zmieniać twarz. Chociaż znowu to próbowałem robić to jedynie 2 razy zmieniła się twarz ale twarz była psychodeliczna - z kolorowych kresek.

 

 

Ale jak przypatrujecie się sobie to kompletnie nic nie widzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×