Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.


Gość -Zalamany-

Rekomendowane odpowiedzi

na mszy po dluższym klękaniu/kucaniu gdy potem juz probowalem stać nogi sie trzesly bardzo intensywnie ,do tego doszlo jakies oslabienie miesni, zeby to trwalo pare minut to bym sie nie przejmowal ale trwalo to ponad pol godziny.czy ktos ma podobnie ?ktos zna jakis lek na to ?bo juz nie wyrabiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mszy po dluższym klękaniu/kucaniu gdy potem juz probowalem stać nogi sie trzesly bardzo intensywnie ,do tego doszlo jakies oslabienie miesni, zeby to trwalo pare minut to bym sie nie przejmowal ale trwalo to ponad pol godziny.czy ktos ma podobnie ?ktos zna jakis lek na to ?bo juz nie wyrabiam.

 

Przestać klękać, podnieść głowę i iść z dumą przez życie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy coś takiego jak bruksizm dzienny jest bardzo trudne do leczenia. Borykam się z tym od mniej więcej 3 lat i zaczyna być to denerwujące. Mam szynę ale nie mogę jej nosić przecież w szkole bo to strasznie uciążliwe a przecież w tym prawie się mówić nie da. A w szkole zgrzytam zębami najbardziej. Próbowałem po prostu myśleć nad tym żeby tego nie robić i wytrzymałem praktycznie tydzień ale później wróciło to jeszcze mocniej. W nocy w ogóle ponoć nie zgrzytam wcale. Tylko w dzień. Nawet nad tym nie myślę. Miałem piękne proste zęby a teraz mam już krzywe :( Do tego dochodzi coraz częstszy ból zębów trzonowych i czasami okropny ból samych wiązadeł szczęki. Tam gdzie powinienem mieć stałą i twardą tkankę (praktycznie na policzku), po naciśnięciu palcem czuć, że struktura tego co tam jest nie taka jaka powinna być. Jest to już strasznie uciążliwe. Co z tym mogę zrobić poza szyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

mam taki problem.

od jakiegoś czasu cierpię z powodu drętwienia /kłucia, igieł/ kończyn. początkowo około tydzień czasu miałem dziwne uczucie kłucia /jakby wbijanie igiełek/ na obydwu dłoniach. przy okazji odczucie zwiększonego czucia, drętwienie itd. poczytałem trochę, najadłem się strachu, ale w końcu uznałem, że to od pracy na komputerze - ostatnio dość dużo siedziałem. jednakże wczoraj wieczorem leżąc w łóżku doszły mi te nieszczęsne igiełki do obydwu stóp. przez to mam nieprzespaną noc /może ogółem 2 h spałem/ i ogółem przygnębiające samopoczucie. obecnie mam drętwienie /igiełki/ prawej i lewej ręki. ponadto najbardziej odczuwalna jest na opuszkach wszystkich palców rąk coś jakby przeczulica/drętwienie opuszek palcy.

 

czy to może być objaw nerwicy?

 

u neurologa byłem - diagnoza kręgosłup. bez badań. bez niczego. cudotwórca. ćwiczenia na kręgosłup przez miesiąc i jak nie pomoże wrócić.

 

z góry dziękuję za Wasza opinie:)

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie normalnie. zdarzają się przypadku, że 1 - 2 noce mam nieprzespane .. a tak to kilka godzin 6-7 staram się sypiać.. budzę się czasami i nie umiem usnąć, ale tak ogółem to jakoś te kilka godzin w ciągu staram się sypiać i mi wychodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktos z Was w przpadku problemow z drzeniem ciala brał pod uwage drzenie samoistne lub tezyczke? Czy jesli wystepuje u Was drzenie miesni to wystepuje ono caly czas a zwieksza sie jedynie podczas stresu, czy moze pojawia sie ono tylko przy stresie, a poza tym go nie ma? U mnie wystepuje ono caly czas ze zwiekszaniem sie podczas stresu, wysilku fizycznego . Do tej pory nie wiem co to jest, a trwa juz 2 lata. Nadal zastanawiam sie nad nerwica, chociaz 2 psychiatrow, ktorzy mnie badali strwierdzilo, ze nie odpowiada to zadnemu zaburzeniu psychicznemu. Bralem Lorazepam oraz Egzyste jednak te leki nie pomogly.

 

Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktos z Was w przpadku problemow z drzeniem ciala brał pod uwage drzenie samoistne lub tezyczke? Czy jesli wystepuje u Was drzenie miesni to wystepuje ono caly czas a zwieksza sie jedynie podczas stresu, czy moze pojawia sie ono tylko przy stresie, a poza tym go nie ma? U mnie wystepuje ono caly czas ze zwiekszaniem sie podczas stresu, wysilku fizycznego . Do tej pory nie wiem co to jest, a trwa juz 2 lata. Nadal zastanawiam sie nad nerwica, chociaz 2 psychiatrow, ktorzy mnie badali strwierdzilo, ze nie odpowiada to zadnemu zaburzeniu psychicznemu. Bralem Lorazepam oraz Egzyste jednak te leki nie pomogly.

 

Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

ja podejrzewalem drzenie samoistne ale neurologowie zawsze mowili ze to jest psychogenne.u mnie stres nasila drzenie ktore i tak wystepuje podczas roznych czynnosci przy ktorych jestem spokojny.czy jest ktos kto pozbyl sie tego objawu raz na zawsze?moze tutaj potrzebne sa jakies zabiegi fizjoterapeutyczne albo osteopatia by zaradzila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×