Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.


Gość -Zalamany-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zna ktos moze jakis sposob na trzesace sie w stresie rece ?

Nie pozwala mi to normalnie funkcjonowac, np: kiedy ide na rozmowe o prace to od samego rana juz sie stresuje, a kiedy juz rozmawiam z pracodawca doslownie cale cialo dostaje drgawek, ktore sa zauwazalne na pierwszy rzut oka. Nie wiem juz co robic. Prubowalem roznych tabletek czy syropy, ale to nie pomaga. Najelprzym wyjsciem jest chyba wypic pare kieliszkow, ale to z koleji w niektorych sytuacjach nie wypada. Problem ten nie pojawil sie nagle, ale ciagnie sie juz od dziecka, z tym, ze zauwazam ze chyba przybiera bardziej na sile, a mam dopiero 26 lat. Co bedzie puzniej ??? Nawet nie chce o tym myslec.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nasili się bardziej.Jak ja brałem leki przeciwdepresyjne to ręce mi latały równo.Teraz niczego nie biorę i jest to samo tyle że troszkę mniejsze ale nie znika.Wszyscy mi mówiš że trzęsš mi się ręce a zwłaszcza mój brat.Nie wiem czemu tak jest? Może mam nerwicę a o tym nie wiem nawet? Czy trzęsienie się ršk i stres to musi być nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: to że się kto silnie stresuje, trzęsš mu się ręce to nie znaczy jeszcze że ma nerwice

:arrow: wiem że łatwiej powiedzieć a trudniej zrobić ale może postaraj się nie stresować od samego rana bo wtedy zdenerwowanie ronie przez cały dzień i wychodzisz bardzo zdenerwowany

:arrow: nie wiem czy to dobry pomysł ale pomylałam sobie o jakiej rzeczy którš mógłby manipulować, czy poprostu trzymać żeby mieć co robić z rękami, dać im jakie zajęcie mi to pomaga jak nie wiem co zrobic z niespokojnymi rekami

:arrow: wypicie paru kieliszków to nienajlepszy pomysł nawet nie dlatego że nie wypada ale dlatego że można się w ten sposób łatwo uzależnić

:arrow: też polecam wizyte u lekarza

Pozdrawiam, trzymaj się ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to może być jakiś objawy nerwicy

 

bo czsami mam wrażenie że drętwieją mi dłoni,jakby mrówki po nich chodziły i język sztywnie i boję się że poprostu odejmie

 

mi mowę.Ma ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak,ja też tak mam.kiedy dopada mnie mój atak,wydaje mi

 

się,ze wogóle nie mogę ruszyć ręką ani nogą,oprócz tego czuję jakby wate w ustach i nie moge sie wysłowic :x:evil: ,jedyna

 

rzecza jaka moge ci poradzic to poprostu,zebys starała się o tym nie myslec.trochę pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was ma coś

 

takiego,bo ja ostatnio u siebie obserwuje cos takiego że gdy np. sobie leżę to nagle mimowolnie mam taki jaby mały

 

skurcz.Trudno mi to opisać ale myśle że wiecie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem 2 razy taką opcje,że w

 

trakcie zasypiania, coś potrząsneło moim ciałem(jakby ktoś mnie przestraszył),jakby prąd mnie kopnął,na chwile się obudziłem,

 

ale po chwili usnąłem.

Jesli,chodzilo ci o taki niby"prad" w okolicy kregoslupa to mialem to samo ale

 

wiecej niz 2 razy.Moze z 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

to nie jest porażenie prądem ani nic nie normalnego,

 

większość osób tego doświadcza zrowych czy chorych. żależy to po prostu od naszego spięcia lub przesilenia mięśni w ciągu

 

dnia w momencie zasypiania ciało jest bezwładne, mija napięcie i mięsnie się rozkurczają co powoduję takie podskoki. Ja też

 

tak mam choć nie zawsze ale zwróccie wtedy uwagę na to co robiliście tego dnia, czy się mocno denerwowaliście badz

 

ćwiczyliście zauważycie zależności.

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zauważyłem od 2 tygodni,że mi codziennie co innego

 

"dolega" Jednego dnia mi drętwieje lewa stopa,innego dnia dzwoni mi w uszach, a dzisiaj mam zaburzenia wzroku :( Dosłownie

 

gorzej widze w tym momencie :( Czy to jeden z typowych objawów ?Bo się bardzo przestraszyłem. I czy te dolegliwości to są

 

naprawde czy to tylko nam się wydaje(te drętwienie nóg,szumy w uszach ,szybsze bicie serca itp ?) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×