Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam i pomocy.mam schizofrenie i inną orientację seksualną!


jAReCKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! serdecznie

mam schizofrenię,od urodzenia i inną orientację seksualną-to trochę wstydliwe,ale muszę to komuś powiedzieć i to jest dobre miejsce bo nikt mnie nie widzi otóż lubie być niewolnikiem ładnej pani,lubię wąchać jej stopy i tak dalej,i mam problem bo jednej koleżance lizałem buty i do tego paliłem marichaunę i brałem amfetaminę i to wszystko pogorszyło moją chorobę od tej pory jak słysze słowa:pani,piesek i stopy itp.to mam dziwne przeczucie,że inni wiedzą o tym ,że taki jestem i dlatego w takich chwilach przełykam ślinę,oddycham głęboko i to widać i ludzie się niektórzy śmieją i widzą,że coś jest nie tak biorę lekarstwa,terapia nie jest mi potrzebna bo te objawy wychodzą same z siebie właśnie przez narkotyki i lizanie butów-człowiek płaci za błędy,biorę:zolafren,abilify i setaloft bo mam też depresję i nerwicę natręctw i fobie społeczną i to jest schizofrenia ogólnie w każdym razie jestem nieżle pokręcony nawet niewiećie jak,tylko wstydzę się powiedzieć to terepeutce i lekarzowi,-bardzo się wstydzę.proszę o pomoc,co robić?!!!!!

trochę streściłem bo się spieszyłem jakbyście się więcej czegoś chcieli dowiedzieć to kiedy będe miał czas to napiszę bo niemam neta,bardzo mnie męczy ta choroba.do usłyszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jAReCKI, Kto Ci postawił taką diagnozę?

Powiem szczerze,że nie słyszałam,żeby oprócz schizofrenii można było jednocześnie chorować na depresję i nerwicę natręctw i fobię społeczną.

Jejku....muszę ogarnąć temat...bo nie wiem co napisać.

Obawy wychodzą same z siebie? A co to znaczy? Że nie ma ich przyczyny?

Nie wiem jak jest w schizofrenii, pewnie leczy się ją przede wszystkim lekami.

Ale pozostałe spectrum zachowań charakterystycznych dla depresji i nerwicy natręctw i fobii społecznej można leczyć także poprzez psychoterapię.

Myślę,że o swoich fetyszach musiałbyś porozmawiać ze specjalistą, jeśli Ci przeszkadzają.

Może nich inni się jeszcze wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol nie jestes homo :P kreci cie poprostu fetysz ;) lizanie stop kobiet bycie ich niewolnikiem to jest fetysz czlowieku a nie homo :) mnie tez takie rzeczy kreca ;) nie jedna kobieta lubi takie rzeczy

 

nawet anal od kobiety nie oznacza ze jestes homo :) przeciez robisz to z kobieta nie z facetem ;)

 

aha no i nie robilem takich rzeczy ;) ale nawet ja wiem ze TO FETYSZYZM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liznąłes buta i paliłes marichuanę hehe, jesli to prawda to nie fetysz tylko zboczenie butowe, bo w lizaniu stópki to niema nic złego to znaczy kobiecej przez faceta bo ja sobie nie wyobrazam zeby meską lizać fuj,

ale martwić powinieneś sie dopiero wtedy jakby cie buty zaczeły podniecać i chciałbyś buta wychędozyc,

pozatym po amfie i marichuanie mzna lizac buty nawet bez fetyszu ot tak po prostu, moj kolega bił po maryśce kiedys pokłony do matki ziemi i mowił o matko ziemo kocham cie i chwale jesteś wielka więc luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×