Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znak zodiaku a nerwica :)))


Dana

Nasze (Wasze) "znaki" zodiaku  

263 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nasze (Wasze) "znaki" zodiaku

    • Owca
      29
    • Krowa
      13
    • Trojaczki
      16
    • Chimera
      23
    • Tygrys
      40
    • Kawaler
      20
    • Wagon
      27
    • Ufo
      31
    • Jednorożec
      36
    • Hydraulik
      28


Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm....ryba-piła to ja nie jestem. Rekin? chyba też nie... ryba mętnych wód....eeeeeeee...też nie ...... może złota rybka? hmmmmm....niech pomyślę........ryba zmienną jest...pasuje... tak! tak! ja chcę być złotą rybką! prrrrrroooooszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze policzyłam to jestem trzecim na forum skorpionikiem :lol: A to, że mówią, że to najgorszy znak to przesada.... najgorszy jest tylko wtedy gdy ktoś zajdzie za skórę w innych przypadkach najlepszy kumpel, przyjaciel. Pozdrawiam wszystkich z akwarium no i pozostałych także :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wago - skorpion W jednych horoskopach jestem jeszcze wagą w innych już skorpionem. Gdzieś przeczytałam, że skorpiony urodzone w pierwszych trzech dniach czyli 23, 24, 25 październik są najbardziej pechowymi skorpionami, albo coś w tym stylu. Moja matka też mąwiała, że jestem z pod ciemnej gwiazdy. :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wago - skorpion W jednych horoskopach jestem jeszcze wagą w innych już skorpionem. Gdzieś przeczytałam, że skorpiony urodzone w pierwszych trzech dniach czyli 23, 24, 25 październik są najbardziej pechowymi skorpionami, albo coś w tym stylu. Moja matka też mąwiała, że jestem z pod ciemnej gwiazdy. :lol:

 

Naprawde? Pierwsze slysze.

Ja jestem z 23 pazdziernika. I chociaz zycie mnie nie rozpuszcza. Walcze z wsciekloscia i zaborczoscia i tupetem skorpiona. Szacunek dla innych istot zyjacych mam po wadze. I jeszcze rozsadek. A nad wszystkim czuwa szeroko rozpostarta intuicja, ktora siega gdzie wzrok nie siega!

 

Dobrze mi w swojej skorze. Mysle, ze zostalam dobrze wyposazona do tego zycia. Mam wszystko czego mi trzeba.

 

Wiec wago-skorpionico poczuj cieply wiosenny promien slonca na twarzy. Odrzuc pesymizm i naucz sie korzystac z zasobow, ktorymi bez watpienia zostalas szczodrze obdarzona!

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×