Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marihuana


flare

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie czuje lepiej jesli w sytuacji ciezkiej psychicznie zapale sobie jointa a nie lykam jakiegos Xanaxu czy innego cholerstwa jak polowa holendrow mimo ze przeciez sa CoffeeShopy...

 

Ogarniasz? Czy kiepska lokalizacja postu?

 

marwil, a czy ja Ci tam zadawalem jakies pytanie? to co zabierasz glos? uspokuj sie albo wroc tu z rodzicami jesli masz problem z akceptowaniem ludzi. Polowa Twoich wypowiedzi nie wnosi nic do tematu a wiekszosc jest obrazliwa. Jesli zrodlo swojego tonu bierzesz ze swojej rzekomej wiedzy na ten temat to sie nia podziel i oswiec takich wiesniakow jak ja albo skoncz. Nie jestes cenzorem mojej opinii na zaden temat wienc zacznij od cenzurowania swojej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem czy ogarniam, więc zadałes pytanie.

Mam tu wrócić z rodzicami? A skąd wiesz, ze nie piszesz z własnym ojcem?

Jeśli nim nie jestem, to z płaczem do swoich. Wienc..

Opuszczam kurtynę.

 

zanim wypowiesz sie o moim Ojcu odmow pacierz, innego kurwo nie mam wiec dopisz Śp. i z duzej jebany plebie. a ja chyba podaruje sobie to forum bo jesli niecale 24h po rejestracji musze czytac takie gowno to to nie jest miejsce dla mnie.........

 

-- 04 gru 2013, 22:48 --

 

Tobie juz dawno ktos opuscil kurtyne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim wypowiesz sie o moim Ojcu odmow pacierz, innego kurwo nie mam wiec dopisz Śp. i z duzej jebany plebie. a ja chyba podaruje sobie to forum bo jesli niecale 24h po rejestracji musze czytac takie gowno to to nie jest miejsce dla mnie.........

A ponoć marihuanina łagodzi obyczaje, echh. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wesoło tu macie. To ja z innej beczki mi lekarz powiedział jak zaczęłam brać chemie że jak efekty uboczne bardzo będą mi doskwierać to raz do czasu żebym zapaliła to będzie lepiej i faktycznie pomogło ,ale nie mam ciśnień żeby cały czas chodzić upaloną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z innej beczki mi lekarz powiedział jak zaczęłam brać chemie że jak efekty uboczne bardzo będą mi doskwierać to raz do czasu żebym zapaliła to będzie lepiej

Co za pokręcona parodia normalności - żeby lekarz musiał polecać nielegalne substancje... :roll: Czemu można na receptę dostać leki opioidowe, benzodiazepiny, ale żadnych leków opartych na THC - nie mieści mi się w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to witam wszystkich jestem nowy na forum.

Najciekawsza rozkmina po ziole była jak z ziomkami siedzieliśmy w mieszkaniu, we 3, rozmowa nagle zeszła na temat wszechświata itd. a kumpel jebnął coś takiego: "jak to się stało? Kiedyś to była tylko woda, kamienie, jabłka a nagle komputery i MATLAB!" Rozwaliło mnie to! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek zbiorczy, więc pozwolę sobie przytoczyć wymianę zdań "na zbaku" z moim przyjacielem, która bardzo pomogła mi w częściowym "oświeceniu" i zmianie postrzegania swojego życia. Tak przynajmniej mi się wydaje.

 

JA: -tak sobie myślę czasami na trzeźwo, że w sumie w życiu nie ma jakiegoś określonego sensu...

ON: -zajebiście, nie? robisz co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×