Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z orientacją.


Załamana17

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj nocke, i czułem się względnie dobrze, nie miałem myśli w stylu"pocałuj go" itp, wiec nie mialem ochoty isc nawet na dzisiejszą wizyte u psychiatry, bo czulem ze mi to nie potrzebne, jednak poszedłem ale niestety był popsuty zamek w drzwiach, zlamali 5 wierteł, i nic. Przelozyli wizyte na wtorek.

 

Teraz już naprawdę nie wiem kim jestem. Wkrecam sobie że jak jest lepiej, to staje sie homo bo mi to nie przeszkadza, a przecież zawsze lubilem kobiety a do mezczyzn nie mialem pociagu.

 

Pamietam jak w liceum chodziłem specjalnie do szkoły by móc popatrzeć na jedną koleżanke, a jak jej nie było w szkole, to byłem taki zawiedziony, i łudziłem się że przyjdzie na kolejną lekcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica natręctw ma to do siebie, że czasem wydaje się że jest ok, żeby potem znów wpaść do jeszcze większego dołka.

Nie popełniaj błędu i idź do tego lekarza, bo teraz może być dobrze, a nawrót może być jeszcze gorszy, wiem to z własnego doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że jest wszystko ok śmiałem się z tego, a teraz znowu natrectwa które mnie dołują. I chuj z tego że wiem że to natrectwa jak laże przybity. We wtorek do psychiatry, potem do psychologa chyba. Psycholog jest bezplatny, i trzeba skierowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy ktory w kazdym razie nie musisz miec skierowania dzwonisz umawiasz sie i tyle. Rozumiem Cie... tzn ja mam ten problem od tak ponad juz 2 miesiecy pewnie koło trzech . Tyle że nigdy nie przeszło mi to przez mysl kiedy byłam singielką. Jak nikogo nie miałam to zawsze dążyłam do spotkań z facetami , do jakis romansów itp i wtedy mysli o byciu les czy bi byly odległe. A teraz nagle oooo;/ i to jeszcze kiedy mam super chlopaka i dlatego to jest dla mnie straszne i dziwne bo na serio planowałam z nim przyszłość a tu takie mysli ... w szczegolnosci w tych moich wyobrazeniach stawiam siebie w sytuacjach pomiedzy mna a moja przyjaciolka co jest wlasnie w tym najlepsze ktora znam od dziecinstwaaaaa. I mam teraz tak ze nie chce sie z nia spotykac nie chce jej widziec bo boje sie ze te mysli mi sie pojawia itp. Czuje sie nienormalna. I tez czasem juz mowie sobie dobra pogodz sie z tym jak masz takie mysli to na bank jestes LES ale pozniej znowu "kurcze przeciez cos mi tu nie pasuje" a pozniej mowie sobie :" chcialabym zeby mi nie pasowało pewnie i zeby tak nie było ale tak jest a watpliwosci mam bo wiadomo boje sie tego" , a pozniej " ale mam chlopaka i kocham go" nawet teraz mimo ze to uczucie przycmiewa ciągła analiza mojego życia. i co by bylo jesli bym sprobowala i by mi sie spodobało , przeraza mnie to... bo chce życ tak jak zostala do tego stworzona kobieta chce miec meża i chce miec z nim dzieci ! Kobiety są piekne ale w estetycznym tego słowa znaczeniu, pewnie podobają mi sie, widze kiedy maja ladne oczy czy fajne wlosy ale to jest normalne... nigdy w zyciu nie zakochałam sie w dziewczynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez niemam orientacji onizowalem sie myslas o chlopakach dzewczynach dodam ze jak myslaem o chlopakach to bylem osoba pasywna i teraz nemam kolegow nenawdze facetow . mam dzewczyne kocham ja jednak jak wyjde na dwor mam take slne stresy e zapomnam o tym ze ja kocham ..masturbuje sie raczej rzadzej nz w okrese mlodzenczym... mimo to mam kompleks teraz jak gadam z chlopakami neodnajduje sie....a mialem tylu przyjaciol teraz mam tylko kobete jedna i neutrzymuje kontaktow z bratem ani nikim bo robe sie czewony i sie denerwuje niewiem co robic wyjechac do innego miasta czy se zabic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy macie tak jak ja, ale ja np. cały czas chodzę i sprawdzam, czy ta dziewczyna mi się podoba, czy chciałabym ja pocałować, przypominam sobie całe moje życie i sprawdzam, czy nie podobała mi się jakaś dziewczyna, obserwuję moje koleżanki, w ciągu dwóch dni wydawało mi się, że jestem zakochana już w 4..

ponadto przypominam sobie skąd się wzieły te myśli i pamiętam że pierwszy raz się przestraszyłam, kiedy moja koleżanka powiedziała, że przyciąga homo i zna mnóstwo takich osób, ale szybko odrzuciłam tę myśl, później czytałam gdzies artykuł o masturbacji, chyba był pisany przez niekompetentną osobę, bo było napisane, że od masturbacji może się zmienić orietnacja- wtedy zaczęłam się bać na poważnie.

najgorsze jest to, że kiedy byłam mała pokazywałyśmy sobie z dziewczynami np. majtki ( :D ), z jedną też bawiłam się w "chopaków i dziewczyny" i całowałyśmy się, dotykałyśmy się, wspomnienie o tym mnie przeraża.

i boję się też że ta masturbacja mogła zaważyć, bo kiedy byłam młoda, nie miałam komputera i oglądałam programy erotyczne w tv w ramach stymulacji- a tam wiadomo- same kobiety:(

kilka lat temu balam sie juz o moja orientacje, ale przeszlo(zastapione innym natręctwem), pozniej w ciagu dwoch lat mialam tak ze jak zobaczylam ladna dziewczyne stwierdzalam- o nie, mysle ze jest ladna, jestem les, ale potrafilam to od sibeie odsunac.

miałąm chłopaków, było super, wszystkei fantazje też związane z nimi i tylko z nimi, a teraz caly czas rozgrzebuję pamięć i sprawdzam, czy aby na pewno nie podobała mi się żadna dziewczyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo lanney, mam w ciagu dnia taką huśtawke że szok. Mówie, że to niedorzeczne, nie jestem wstanie zakochać się w typie i ulga że przeszło, to z drugiej strony atakuje nn, i nie przeszło i znow mysli. Sam nie wiem co jest ze mną.

 

Musze sie wybrać do psychiatry ,to jak juz sie decyduje to przechodzi, i mowie e po co, jak jest lepiej. I zara znow mysli natretne i ciul tak w kolko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie, pierwsze słyszę

z lekarzem mam tak samo- juz mam isc ale nagle okazuję się, że jest lepiej, po czym za chwilę jest milion razy gorzej, a pare dni jeszcze o tym nie myslam i nawet podobal mi się chłopak, a teraz nawet boję się czytać informacji czy postow napisanych przez dziewczyny, w telewizji jak są zamykam oczy bo boję się że mi się spodoba i co wtedy tragediaaa:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie czego najbardziej się boję? tego ze skoro to juz tak dlugo sie ciagnie to moze faktycznie tak jest i wtedy jeszcze wiekszy strach :( dzis mialam tak chore sny PARANOJA na szczescie znalazlam juz miejsce na samobojstwo i na serio jak mi nie przejdzie to to zrobie i nic mnie nie powstrzyma bo wole juz znosic bol po smierci niz to co dzieje sie ze mna teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune nie chce nic mowic ale twoje posty nam niestety nie pomagaja tylko skutecznie dołują

ja np cale zycie mialam chlopakow, marzylam o nich, snilam i wszystko juz od najmlodszych lat, wyobrazalam sobie seks tylko z nimi, zwracalam na nich uwage

mam nadzieje ze jest tak jak ze wszystkimi innymi rzeczami ktore sobie wkrecalam

w kazdym badz razie to jest mega mega porazka, to co sie dzieje i mysle ze zabicie sie to naprawde dobre wyjscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×