Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(


Alexandra

Rekomendowane odpowiedzi

no jak laska się boi i ma opory,to nie jest to takie dziwne i większość rozume,niektórych to dodatkowo podnieca nawet :P

ale jak facet ma opory to jest beka i tego to nikt nie jest w stanie zrozumieć :mrgreen:

 

a wogóle to związku sie nie zaczyna od dupy strony imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem facetem i mam podobne problemy co Alexandra. Byłem nawet kiedyś w domu publicznym myślałem że się może przełamię ale spanikowałem strasznie i nic z tego nie wyszło. Nikomu o tym nie mówię w realu nawet psychiatrze do którego chodze od niedawna. Jakby mnie odbierali facet 30 lat i zero doświadczenia. Aby znajomi nie podejrzewali że jestem nie doswiadczony w te tematy albo co gorsza gejem potrafię nawet innym opowiadac o moich rzekomo byłych dziewczynach albo mowie ze korzystam z prostytutek.

Pewnie mam mniejszy popęd niż większośc facetów ale i tak wiele kobiet pociąga mnie seksualnie ale nie potrafię się do nich odezwac a jak się już odezwę to nie mogę rozkręcic tej znajomosci.

 

Koleżance Aleksandrze radze nie wyciągac wniosków na temat facetów na podstawie forów seksualnych bo tam dominują fantasci albo zboczency. I na pewno nie każdy facet myśli przy pierwszych spotkaniach o seksie, a nawet jak myśli powinien się opanowac jak widzi ze dla drugiej osoby jest za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlosbueno,

 

ja tam nie uważam i nie uznałabym, że mężćzyzna 30 lat i bez doświadczenia, to coś z nim nie tak. Wręcz przeciwnie, potraktowałabym to jako to, że nie zależało mu, aby sypiac z pierwszą lepszą lub że ma inne opory. Ale na pewno nie pomyślałabym negatywnie.

 

DetektywMonk,

 

widzę, że na luzie to traktujesz, i dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jest możliwe, aby spotkać wyrozumiałego, kochającego mężczyznę , który nie nalega na formę seksu, która by mi nie odpowiadała? Pocieszcie :(

 

Myslimy, ze tak ale Ty piszesz poczatkowo, ze Tobie zadna forma seksu nie odpowiada...Wiec tu moze byc klopot...

Wiec dalej chodz na te terapie, bo jest konieczna.

 

Koleżance Aleksandrze radze nie wyciągac wniosków na temat facetów na podstawie forów seksualnych bo tam dominują fantasci albo zboczency

 

Fantasci to moze i tak, ale czy zboczency? Opisanie swoich fantazji, nie czyni nikogo zboczencem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, życie zaczyna się po czterdziestce :D

Kurczak, jeszcze 12 lat, a koniec świata za rok, ja to mam pecha :D

 

Co jest najlepsze, pragnę przytulania, całowania się z mężczyzną, ale sprawy seksualne mnie tak przerażają, że nie wiem ile będę musiała byc jeszcze na terapii, abym pomyślała, że fajnie jest z kimś spróbować. Myślicie, że jest możliwe, aby spotkać wyrozumiałego, kochającego mężczyznę , który nie nalega na formę seksu, która by mi nie odpowiadała?

Oczywiście, że jest możliwe. Tylko nie szukaj na tak zwanych czatach towarzyskich itp bo tam faktycznie pełno frustratów. Kiedyś próbowałem szukać tam szczęścia ale się zawiodłem.

 

To ja się wypowiem jako facet. Jeżeli kobieta sobie nie życzy, nie lubi a on z tego powodu odchodzi to doopa nie facet ;) Prawdziwy facet zrozumie :!:

Dokładnie tak. Odpowiedzialny gość, który naprawdę by Cię kochał, zrozumiałby że czegoś nie chcesz. Jeśli nie zrozumie oznacza to tyle, że tak naprawdę bardziej niż na Tobie zależy mu na przyjemności. A z takim nie warto się wiązać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Marcji

No może zboczeńcy do za ostre słowo, ale raczej takie forum seksualne nie jest statystycznie miarodajne jeśli o to czego oczekuje przeciętny facet. W młodości jak miałem 15 lat wydawało mi się większośc chłopaków w tym wieku ma za sobą doświadczenia seksualne ale później zdałem se sprawę że większośc moich rówieśników ściemniała. Faceci po prostu lubią się popisywac swoim życiem seksualnym to element do zademonstrowania swej męskości i często więcej w tym fantazji niż rzeczywistosci.

 

Aleksandra dla ciebie moja sytuacja może wydaje się dosyc normalna ale dla 99% facetów i pewnie większości kobiet to nieudacznictwo czy wręcz choroba psychiczna. Opory to mam straszne niby chce miec kobietę ale strasznie się boje, ja w życiu nawet żadnej nie dotykałem chyba że w wolnym tańcu na jakims weselu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pewnie, ze ze sciemnianiem to masz 100% racji :smile:

 

Ale z marzeniami seksualnymi nie - przecietny facet ma takie same marzenia seksualne, jakie przewijaja sie najczesciej na forach (oczywiscie nie kazdy wszystkie) - oral, anal, bdsm, piss) Tak nam mowil seksuolog, z ktorym mialam wyklady na studiach, tak tez oceniam na podstawie reakci facetow na owe slowa - pewien blysk w oku i wypowiadane pol zartem pol serio komentarze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexandra, jeżeli nigdy nie byłaś z mężczyzną, to trudno, żeby seks oralny wydawał Ci się pociągający. Od tego się nie zaczyna myślenia o związku, jest masa innych fajnych rzeczy i nie ma sensu wybierać jednego szczegółu i wobec niego wszystkiego ustawiać. To nie jest istota związku. Poza tym jak się jest z kimś blisko, to przechodzi się kolejne etapy bliskości i wszystko idzie swoją drogą, robi się to, na co się ma ochotę i tyle, a ta ochota stopniowo się zwiększa do coraz większej intymności i rozwija się też porozumienie psychiczne itd. Nie jesteś tirówką, żeby natychmiast spełniać wszystkie fantazje, im za to płacą.

I nie ma czegoś takiego, jak "norma", którą każdy musi wypełnić. Od takiego podejścia można sfiksować, znam dziewczynę, która dręczona myślą o tym samym co Ty postanowiła zostać lesbijką :D Jak widać nie tylko Ciebie to męczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×