Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebna pomoc z zadaniem


Jean

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Pilnie poszukuję pomocy. Mam do napisania odpowiedź na pytanie otwarte, które brzmi następująco:

Małe dzieci często przywiązują się do pewnych przedmiotów- pluszowych zabawek, poduszek, poszewek i wolą zasypiać z nimi, źle czując się bez nich. Czasem zasypiając gryzą lub żują ich rogi, czy np. uszy misia. Jak, z punktu widzenia angielskiej szkoły psychoanalizy oraz teorii relacji z obiektem, określa się takie przedmioty i jaką spełniają rolę w rozwoju dziecka? Jak, według teorii relacji z obiektem, może wyglądać psychologiczny obraz dorosłego człowieka, któremu w wieku dziecięcym, zabawka taka była odbierana, a jej używanie spotykało się z ostracyzmem i karaniem?

(nie powinno przekraczać dwóch stron w Wordzie, czcionka 12)

 

Mam termin do 29 czerwca i kompletnie nie wiem o co w tym chodzi (to na zaliczenie), a mam do nauki inne przedmioty, których nauka w wakacje nie wchodzi w rachubę...będę bardzo wdzięczny jeżeli komuś by się chciało to napisać. Nie muszą być 2 strony - byle odpowiadało na pytanie i się doktorka nie przywaliła, że za mało... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... potem taka osoba jest terapeutą i bierze 150 zł za wizytę... :zonk:

Kutwa tu są ludzie w takim stanie że wstać z łóżka im ciężko a koleś sobie wymyśla żeby mu ktoś tu zaliczenie odwalił... no masakra... :hide:

wujek google, ciotka biblioteka i jedziesz z tematem... tu na forum się pomaga ale nie w ten sposób...

 

a nie chce ktoś czasem dokończyć pisania mojej magisterki?? jakieś 45 stron mi zostało, :mrgreen::mrgreen::mrgreen: trzeba wywiady przeprowadzić i je zanalizować. minimum 15 takich wywiadów. :lol: Tylko żeby to było na 5... bo ja jestem perfekcjonistką i innych ocen nie akceptuję :mrgreen:

a i jeszcze może się ktoś obronić za mnie jakby chciał :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jean, nie ma znaczenia co studiujesz... studia do czegoś zobowiązują... Ja też studiuję i zawalam studia przez depresję a nie z lenistwa...

wiesz może to jest forum dla "wariatów" ale nie dla frajerów... :mrgreen:

kuźna jak świat światem takiego tupetu nie widziałam :mrgreen:

poprawiłeś mi humor, doprowadzając do niekontrolowanego wybuchu śmiechu...

a oprócz tej magisterki to trzeba by u mnie zrobić remont łazienki gruntowny... może ma ktoś ochotę... zrobić i sfinansować??

tylko kabinę prysznicową poproszę z biczami wodnymi i innymi takimi bajerami :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Jean wyglada, jak ten slynny pare lat temu polski "hydraulik", to tez moge zastanowic sie nad mala wymiana :mrgreen: Praca zaliczeniowa w zamian za wyjazd zagraniczny z Jeanem, oplacony przez Jeana :mrgreen:

 

Rozpatrzę po przysłaniu wymiarów ze zdjęciami poglądowymi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jean, porobi u Wiolci w ogródku to się ładnie opali i poprawi sylwetkę co by Marcji wstydu nie przynieść na wyjeździe, Kite poprasuje, mi zrobi łazienkę, dla Dune masażyk i nie pamiętam co jeszcze było... a każda z nas napisze po jednym akapicie pracki i wszyscy będą zadowoleni :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×