Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, ledwo brat przylazł już mnie gdzieś odprawia :P zreszta miało sie bratu za szowinizm oberwać :P :P

 

-- 16 lis 2012, 22:35 --

 

luk_dig, jak pierdolnie ci w oczy prawda że tyle rzeczy się zmienia a my zostajemy z tyłu

ale po co wpadać w jakiś dziki wyscig szczurów i próbować nadążyć za światem tak się nie da i jest to niezdrowe ;) trzeba żyć w zgodzie ze sobą ;) gdyby każdy skupił się na sobie i nie próbował zmieniać innych to nie byłoby takich problemów

 

-- 16 lis 2012, 22:35 --

 

Villain, dasz rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki bo mnie ponosi ale spójrzcie jutro na ludzi w swoim otoczeniu tylko naprawde otwartymi oczyma. Ja wiem, że muszę sie nauczyć pisać po polskiemu itp ale mam nadzieje że ten zapał jaki mam już nigdy nie wygaśnie.

 

Saiga, no tak, ale wszyscy jesteśmy ludzmi. Każdy ma jakąś granice, jeden na samym koncu(troche za daleko) a drugi zawcześnie. Ale zawsze znajdzie się wspólny mianownik jak jest zrozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, No to jak za starych dobrych czasów ( gadam jak zgred ) a jak się szampan skończy , to siostrę po spirytus wyśle :D

Snejana, Ale dziś wyjątkowa okazja Stark wrócił :D a za ten szowinizm to najwyżej póżniej mi siostra da popalić :P

 

-- 16 lis 2012, 23:47 --

 

Villain, Nie odejdziesz od nas :D jesteśmy jak sekta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×