Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, Hej Kasiu.

 

To lis dokładnie rzecz biorąc, a czemu takowy avatar?

Kwestia gustu, po prostu lubię obrazki z tej galerii

http://culpeo-fox.deviantart.com/gallery/ .

Ale znając mnie,av długo nie posiedzi.

 

 

Snejana, Generalnie niewiele zmian,mam za sobą 2 przeprowadzki,ale to ciągle te same miejsca.

Nałogi,styl życia,samoocena - nadal w miejscu : P.

 

Poza tym planuje skończyć LO w tym roku szkolnym,to w zasadzie tyle : ).

No,postaram się też już nie nadużywać słowa śmieć i ścierwo którymi się zawsze "tytułowałem", a także zamysł piractwa też trafił do diabła, w zasadzie tyle.

 

luk_dig, Svafa, Cześć .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w życiu zdażają się i takie obrazki

 

-- 16 lis 2012, 22:51 --

 

luk_dig, cześć

 

czy ja jestem idiotą? czy tylko ja widze co się dzieje. Widze wszyscy obojętni. Tu takie zmiany ja naładowany żeby zacząć działać a tu wszedzie wszyscy obojętni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zauwarzam, że na forum są bardzo mądrzy ludzie. Zwracam się bardziej do młodszych a do starszych o podpowiedzi i wsparcie. Chcę zrobić coś dużego ale samemu mi brakuje odwagi. Chcę zrobić coś dla ludzi i ogolnie dla lepszego życia... Jeszcze nie potrafie sprecyzować ale myślę, że jako tako wiecie o co chodzi. Trzeba zmian, świat się zmienia a my razem z nim tylko sam już nienadązam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz młode pokolenie. Przyszła na nas kolej. Ludzie poświęcali życie dla zmian ku lepszemu życiu dla nas. A my tak tego nie doceniamy, że możemy żyć w sumie tak jak chcemy. Nie wiem czy zauwazyliscie, że fobie ma dziś praktycznie każdy. Dlaczego my mamy siedzieć z założonymi rękami jak tak naprawde wiemy co trzeba zmieniac

 

-- 16 lis 2012, 23:04 --

 

ogolnie sam słabo ogarniam historie itp dlatego szukam ludzi którzy wiedzą i są ambitni.

Mam pomysł ale potrzebuje ludzi z różnych środowisk z wiedzą

Lilith, kasiu ty rozumiesz. Trzeba wkońcu coś zrobić. Ja wiem że mam duże serce i będe potrafil powiedzieć kiedy to jest słuszne a kiedy nie. Oczywiście nie bez wsparcia

 

-- 16 lis 2012, 23:08 --

 

Wiadomo musimy nauczyć się żyć w zgodzie z przyrodą zwierzętami i z ludzmi niezaleznie od poglądów.

 

Zrozumienie to jest klucz

 

każdego da się zrozumieć zapewniam moja schizofrenia mi to pokazala i moje manie widziało dużo osób z was i sami wiecie, że to było coś niezwykłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, Hej Kasiu : )

Snejana, Co nie zmienia faktu że po tym moje pomysły na dalszy samorozwój nie istnieją,bądź są nie do zrealizowania :mrgreen: .

 

niewiemocokaman, Hmm,"kiedyś mieli gorzej" To masz na myśli?

Dlaczego siedzimy z "założonymi rękami" - Nie wiem,bo nam się nie chce,bo coś w psychice nas blokuje - to o czym mówisz fobie,strach.

Obawa porażki,to też.

Fakt faktem, od nas samych zależy jakieś 80% jak kierujemy swoim życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiemocokaman, Może powinniśmy się czuć winni..?

Jak mniemam chodzi ci o czasy wojny,okupacji, strachu że każdego dnia może ci do domu wpaść rusek/niemiec i wytłuc rodzinę włącznie z tobą?

Owszem,sytuacja wtedy zmuszała by działać, wyciągnąć z życia tyle ile się da.

Ale czy jest powiedziane,że gdyby ci,nasi dziadkowie i inni sprzed 70 lat, byli na naszym miejscu,to nie robili by tego co my?

Czyli siedzieli na d*pie jak to ująłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bójmy się wyrażać swojego zdania... Ja jestem otwarty na wszystkie sugestie. Ja też mam fobie i właśnie jak staje przed stresem wtedy wszystkie moje przypadki wracaja. Niektórym trzeba grzmotu żeby uwierzyli że to burza. Ludzie idą do przodu, niemożemy sklebiać swoich problemow. Kazdy ma jakis problem to normalne

 

-- 16 lis 2012, 23:21 --

 

Saiga, Tak najlepiej siedziec i uzalac sie jak to my mamy przejebane... Dobrze popatrz a zobaczysz że swiat sie zmienia na lepsze.

 

-- 16 lis 2012, 23:22 --

 

tylko że ja zawsze robie na przekór. Mam lęki przed ludzmi sram na to co sie nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam trzymajmy sie ramy to sie nie zesr*** ; )

 

Wd mnie to jest cos takiego-oni mieli lepiej bo moglo nam wpasc gestapo wiec bylo co robic.

A rozwiazanie jest proste-nie siedziec na dupie tylko cos robic. Depresja,nerwica to sznur który nas trzyma. Trzeba sie wyswobodzic i życ!

Nie masz znajomych-szukaj ich!

Myslisz ze jestes do niczego?- znajdz cos co wydaje ci sie fajne i rób to do porzygania !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Siostra :D

Saiga, Dobrze cię znów widzieć :D czas to uczcić , zaraz wyśle siostrę po szampana i confetti

 

Dobrze popatrz a zobaczysz że swiat sie zmienia na lepsze.

Jeśli ktoś uważa , że świat zmienia się na lepsze , to chyba nie za dobrze patrzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze popatrz a zobaczysz że swiat sie zmienia na lepsze.

 

 

Hmm,postęp technologiczny - owszem lecimy do przodu,mentalność ludzka - wg mnie nadal ta sama,tylko wszystko toczy się na innych zasadach, wielu musi się powstrzymywać by nie okazywać własnego okrucieństwa.

Finansowo - coraz gorzej,miejmy nadzieję że nie doprowadzi to wszystko do WW III.

 

 

Villain, Hej

 

Tomcio Nerwica, Witaj Tomaszu,imprezujmy zatem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×