Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, kupiłem sobie niedawno zewnętrzny dysk 2 TB i wrzuciłem na niego moje 1200 filmów, a jeszcze z 800 się zmieści. Gdyby ktoś chciał przekopiować mój dysk to bardzo chętnie. Spokojniej bym spał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał dysk twardy większej pojemności to wszystkie perełki filmowe bym właśnie na nim przechowywał. Z dyskami wirtualnymi i trzymaniem danych w chmurze nigdy nic nie wiadomo.

DVD-R kosztują ostatnio po 1 zł.

 

Z ich strony to jest jak najbardziej dorzeczność. Liczy się komercja i hajs.

Nie dla wszystkich. Tyle, że większość ludzi tak czy siak wybiera tą komercję i hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVD-R kosztują ostatnio po 1 zł.

na 2000 filmów avi potrzeba 500 sztuk, do tego jakieś pudełka czy cóś i spróbuj później cokolwiek w tej stercie znaleźć pomijając, że zajmują pół pokoju. Dysk 2 Tb to koszt ok. 300 pln i mieści się w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to mam mega ambitne plany na dziś :105: : psychiatryk -> praca -> psychiatryk -> dom :pirate:

i weź tu się człowieku poczuj normalnym :bezradny:

 

-- 27 sty 2012, 08:46 --

 

jeszcze się zaraz spóźnię :mrgreen:

:papa::papa: bawcie się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeeeść :)

 

Agasaya, mimo wszystko niech ten dzień będzie udany ;)

 

Oddzwonili do mnie z tej pracy, co byłam na rozmowie, nie spodziewałam się :shock: Ale i tak im odmówiłam, powiedziałam, że ta stawka godzinowa przy zerowych świadczeniach (umowa-zlecenie) i braku mobilności grafiku to jednak za mało. Więc teraz gmeram dalej w ogłoszeniach :hide:

 

Mąż mnie wczoraj uczył grać w szachy ("wypróbuję mój talent pedagogiczny na tak beznadziejnym przypadku jak ty" :mrgreen: ) i nawet coś skumałam w końcu th_First_Tard_by_Chinchillaah.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

siedzę brudna, idę się umyć

na 12 mam wizytę u lekarza :shock: odbieram wyniki moczu i biorę ze sobą wspaniałe (ironia) wyniki krwi i zobaczymy co wyjdzie z tej układanki... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się podzielę wczorajszą perełką :D Odpisałam na gumtree na ogłoszenie o pracę na stanowisku recepcjonistki w SPA. Oto, co mi odpisali :lol::lol::lol: :

 

Dziękujemy za zgłoszenie przez formularz gumtree dotyczące stanowiska recepcjonistki

 

Ponieważ regulamin gumtree wyklucza pewne zapisy dodajemy iż:

 

Obsługa klienta miałaby odbywać się w bieliźnie.

 

Od razu dodajemy iż nie życzymy sobie kontaktów fizycznych między pracownikami a klientami.

 

Ma to być obsługa recepcji a nie "klienta".

 

Zaznaczymy iż nie jest to żadna agencja Towarzyska, chcielibyśmy by klienci mieli pełną swobodę poruszania się nago (jak na plaży nudystów) w dalszych częściach lokalu (za recepcją)

 

Podkreślamy iż NIE chodzi o świadczenie żadnych usług seksualno-erotycznych.

 

W razie pytań proszę śmiało pisać.

 

Jeśli nadal są Państwo zainteresowani prosimy jeszcze raz przesłać CV wraz z 2 zdjęciami na których jest widoczna sylwetka, ułatwi to nam segregacje maili.

 

Pozdrawiamy

Ciekawe, ile dziuń im odpisało :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×