Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz ogólmy ma wizyty domowe zamów powiedz jak jest z Tobą,może coś poradzi..oni mają znajomości,kontakty zawsze to jakieś wyjście..

a ja też słyszałam bo moja lekarka często się przy mnie umawiała telefonicznie i wspominała,nawet do mnie proponowała jak bylo bardzo źle

ale to kilka lat wstecz.Trzeba się dowiedzieć

 

oczywiście chodzi o psychiatre,pomyliłam cytat a nie mam sił bo mam gorączke po kąpieli w rzece i nocnym marźnięciu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiątko dużo zdrówka buziak,dominika mnie kardiolog wypisał leki..a psycholog jeździł na wizyty gdy ja nie mogłem niby takich wizyt nie ma a jednak dało sie...wiec duzo jest możliwe trzeba próbować..samarka kiedy jedziesz nad morze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz samarko do kogoś?z mamą chłopakiem?nie martw się będzie dobrze na wizycie u psychiatry..będe z Tobą wiesz,pisz..ile potrzebujesz na pw.odpisze:) poprosze o uśmiech?to najwieksza ozdoba kobiety..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samara nie martw się na zapas będzie dobrze..może życie mile zaskoczy?jestem z Tobą..wiesz..pozdrów tahele jak będzie..tu zwijam się dobranoc wszystkim..spokojnej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Dariusz_wawa, hello ;)

 

samara22, ja niby spałam ale jakoś nieskutecznie się wyspałam nie wiem czemu :bezradny: a nastrój... hmmm chyba dobry ale szkoda że już po zlocie... no ale dziś na oddział przyjdzie moja znajoma także czuję że tam się impreza rozkręci :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spałam, wypiłam kawę i jadę do Cz-wy.

Spróbuję dzisiaj załatwić internet, jakbym się nie odezwała wieczorem to znaczy, ze nie mam neta albo nie ma mnie...........

Kasia jedna opcja jest tylko możliwa - brak neta :evil:

właśnie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×